Kapat
Oyun 0

Türk yapımcılardan Pokemon GO’ ya sıkı rakip geliyor..

Secret Agent serisi ile dikkat çeken Senin Maceran ekibi, lokasyon bazlı yeni oyununu paylaşmaya hazırlanıyor.

Mobil oyunculuk noktasında gerçek dış çekimler ile hazırlanan video bazlı Secret Agent İstanbul: Hostage ve Secret Agent: İstanbul ile duyulan Senin Maceran ekibi, şimdi de Pokemon GO’ya rakip olacak belki de dünyada ses getirecek yeni bir oyun ile geliyor.

b0fa49dcd18f3ff7e2540469b58ba30c22b6f5a1

Assassin adını alacak olan yeni yapım, Ingress ve Pokemon GO gibi lokasyon bazlı olacak ve bu sefer silah, zırh vb. ekipmanlar kullanılarak karşılıklı savaş yapabileceksiniz. Düşmanlarınızın gerçek dünyada herhangi bir yerde olabileceği oyun, bu farklı ve oldukça mantıklı yapısı ile ön plana çıkacak. Gerçek anlamda istenildiği gibi hayata geçirilebilirse büyük yankı uyandırabilecek bu oyun Kasım ayında yayımlanacak.

1764da11440f51f2e61f90f324d5b3d5cfad8213

Düşmanlarınız da direkt olarak gerçek insanlar olacağı için kendinizi kollamanız ve kim vurduya gitmemek için sürekli kendi ekipmanlarınızı ve taktiklerinizi geliştirmeniz, gerekecek. Android ve iOS uyumlu olarak Kasım ayında piyasaya çıkacak oyun şimdiden prototip aşamasında hazır. Ancak son rötuşların kusursuz yapılıp, oyunun daha iyi olabilmesi için Senin Maceran ekibi Kickstarter üzerinden destek bekliyor.

Böylesine başarılı ve iddiaalı bir ekibe elimizden geldiğince yardım etmek gerek. Açıkçası bu proje beni bayağı etkiledi. Kasım ayını sabırsızlıkla bekliyoruz.

Dilerseniz bu bağlantı üzerinden Senin Maceran ekibine destek sağlayabilirsiniz.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir