Kapat
Telefonunuz Uygulaması Güncellendi: Artık Çok Daha Kullanışlı!
Haberler 0

Telefonunuz Uygulaması Güncellendi: Artık Çok Daha Kullanışlı!

Gelmiş geçmiş en çok satış yapan yazılımlar arasında yer alan Windows, en yeni sürümü Windows 10 birlikte pek çok özelliği beraberinde getirmiş ve çok daha işlevsel hale gelmişti. Windows işletim sisteminin pek bilinmeyen ancak son derece kullanışlı uygulamalarından bir tanesi olan Telefonunuz uygulaması güncellendi! İşte Samsung marka telefonları yakından ilgilendiren güncellemenin detayları.

Telefonunuz Uygulaması Güncellendi: Artık Çok Daha Kullanışlı!

Dünya çapında önemli markalar arasında yer alan Apple’ın bugüne kadar ortaya koymuş olduğu en büyük başarılardan bir tanesi olan ekosistem, Microsoft’un çabaları ile Windows’a da uyarlanmaya çalışılıyor. Güncellenen Telefonunuz uygulaması iki büyük işletim sistemi olan Windows ve Android’in uyumunu da beraberinde getiriyor. Yeni Telefonunuz uygulaması isminin hakkını vererek telefonunuza dokunmadan kontrol etmenize ve uygulamaları bilgisayarda çalıştırmanıza olanak sağlıyor. Henüz oldukça yeni olan bu güncelleme şimdilik sadece Samsung marka akıllı telefonları destekliyor.

Telefonunuz uygulamasına giriş yaptıktan sonra sol tarafta yer alan menüden Uygulamalar sekmesine giderek Samsung telefonunuzda yer alan tüm uygulamaları görebilirsiniz. Bu uygulamaları bilgisayar üzerinde başlatabileceğiniz gibi yalnızca çalıştırmakla da kalmayarak kontrol edebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanmaya ara vermek ve uygulamaların bir köşede sizi beklemesini isterseniz onları görev çubuğuna da küçültebilirsiniz.

Bu muhteşem özelliğin yalnızca Samsung marka cihazlarda geçerli olmasının yanı sıra Galaxy S9, S10 ve S20 serisi akıllı telefon modelleri ile de sınırlı olduğunu belirtelim. Microsoft yeni gelecek güncellemeler ile birlikte daha fazla akıllı telefon modelinin destekleneceğini belirtirken bunu ne zaman göreceğimiz bilinmezken yeni gelecek güncellemelerin daha fazla Samsung cihaza destek sunacağı tahmin ediliyor.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir