Kapat
spiderman 2018
Oyun 0

Spiderman PS4 – 2018 Ne Zaman Çıkıyor?

Playstation 4 kullanıcılarının merakla beklediği Spiderman oyununun ne zaman çıkacağı belli oldu. Insomniac Games’in geliştiriciliğini üstlendiği Spiderman’in yeni oyununun dağıtımını Sony firması üstleniyor.

spiderman 2018 çıkış tarihi

Insomniac Games, amaçlarının bugüne kadar piyasaya çıkan en iyi süper kahraman oyunu ünvanını almak olarak belirtiyor. Şu an için süper kahraman oyunlarının en çok beğenileni Batman Arkham serisi olduğu konusunda oyunseverlerin çoğunluğu hemfikir olarak gözüküyor. Merakla beklanan Spiderman PS4 – 2018 acaba tahtın yeni sahibi olacak mı?

Geliştirici firmanın yaptığı açıklama göre oyun, 7 Eylül 2018 günü yayınlanacak.

spiderman 2018 ps4

Hem PS4 oyunlarını takip eden, hem de çizgiroman severlerin dikkatini çeken oyunun konusu daha önceki hikayelerden tamamen farklı olarak senoryalaştırıldı. Çizgiroman veya filmlerden bildiğimiz Spiderman hikayeleriyle alakası olmadığı belirtiliyor.

Oyun hakkında iddia edilen bir diğer konu ise yeni Spiderman kostümleri yaratılabileceği şeklindeydi ancak yetkililer bu konunun yanlış anlaşıldığını, görsel olarak değil sadece her bir kostümün farklı özel yeteneklere sahip olabileceği şeklinde belirttiler.

Marvel’in Paylaştığı Spiderman 2018 Ps4 Videosu

11 Haziran günü paylaşılan bu video da Spiderman hayranlarının hikaye, grafikler ve oynanabilirlik konusundaki heyecanlarını daha çok arttırmış olacak ki paylaşılarak ilk günden 1 milyondan fazla izlenim aldı.

Ne yazık ki tüm oyun severler bu heyecana ortak olmak için Spiderman 2018’in çıkış tarihi olan 7 Eylül 2018 gününü beklemek zorunda. Herkese şimdiden iyi oyunlar diliyoruz.

Hakan Gamer {Hakan Gamer}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir