Kapat
Samsung Galaxy S22 Fiyatı Ortaya Çıktı!
Haberler 0

Samsung Galaxy S22 Fiyatı Ortaya Çıktı!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un yakın zamanda tanıtılması beklenen yeni amiral gemisi telefon ailesinin fiyatı sızdırıldı. İşte merakla beklenen Samsung Galaxy S22 fiyatı!

Galaxy serisi akıllı telefonları ile dünya çapında ün kazanan ve akıllı telefon pazarının en güçlü oyuncularından Samsung, önümüzdeki yıl için yeni bir amiral gemisi modeli sunmaya hazırlanıyor. 2022 yılının merakla beklenen modellerinden bir tanesi olan Galaxy S22’nin döneminin en güçlü teknolojilerini barındırması ve Şubat 2022’de tanıtılması bekleniyor.

Samsung Galaxy S22 Fiyatı Ortaya Çıktı!

Şubat 2022’de tanıtılması ve tanıtım etkinliğinden 10 gün sonra ön sipariş ile satılmaya başlayacak akıllı telefonu pek çok kişi merak ediyor. Galaxy S22, pek çok özelliğini sır olarak saklamaya devam etse de sızdırılan bilgiler telefonun fiyatını ortaya koyuyor. Samsung’a yakın bir kaynağın paylaştığı bilgiler Galaxy S22 ailesinin şu şekilde bir fiyatlandırmaya sahip olacağını ifade ediyor:

  • Samsung Galaxy S22: 849 dolar
  • Samsung Galaxy S22 Plus: 1.049 dolar
  • Samsung Galaxy S22 Ultra: 1.299 dolar

Samsung’un en yeni amiral gemisi modeli Galaxy S21’e baktığımızda ise Galaxy S21, S21 Plus ve S21 Ultra’nın 799, 999 ve 1.199 başlangıç fiyatlarıyla çıkış yapmıştı. Bu da yeni modellerin 50 ila 100 dolar arasında bir fiyat artışını beraberinde getireceğini gösteriyor. Galaxy S21’in aksine Galaxy S22 Plus ve Galaxy S22 Ultra modellerinin en az 256 GB depolama alanı ile geleceği belirtiliyor. Fiyatlandırmayı etkileyen hususlardan bir tanesinin de depolama alanında yapılan değişiklik olabileceği tahmin ediliyor.

Samsung Galaxy S22’nin tanıtılmasına birkaç ay kalmışken, çeşitli sızıntıların da gelmeye başladığı görülüyor. Peki, siz bu fiyatlandırma hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce iddialar gerçeği yansıtacak mı?

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir