Kapat
Call of Duty: Vanguard Çıktı: İşte Bilmeniz Gerekenler!
Haberler 0

Call of Duty: Vanguard Çıktı: İşte Bilmeniz Gerekenler!

Call of Duty serisinin yeni ve aynı zamanda 18. Oyunu olan Call of Duty: Vanguard çıktı. İşte yeni oyun hakkındaki detaylar…

Activision Blizzard’ın geliştirdiği serinin 18. Oyunu olan Call of Duty: Vanguard, uzun ve meraklı bir bekleyişin ardından bugün piyasaya çıktı. Seriyi yeniden 2. Dünya Savaşı’na taşıyan şirket, oyunu bugün itibariyle PS5, PS4, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC oyuncularının beğenisine sundu.

Call of Duty: Vanguard Çıktı: İşte Bilmeniz Gerekenler!

Call of Duty serisinin önemli yapımcılarından biri olan Sledgehammer Games tarafından geliştirilen oyun. Moder Warfare’de kullanılan oyun motorunun daha gelişmiş bir versiyonu ile tasarlandı. Oyunun alışılmış hikâye modunun dışında, 20 farklı çevrim içi harita, Zombi Modu ve çapraz platform desteğiyle. 2. Dünya Savaşında geçen oyun yine ilgileri üzerine toplamayı başarıyor.

Oyun için ilk inceleme notları da paylaşılmaya başlandı. 5 farklı site tarafından incelenip puanlanan oyunun Metacritic ortalaması 82/10. Oyunun piyasaya çıkmasıyla birlikte kullanıcı notları da mevcut sitelere eklenecek.

Peki siz Call of Duty’nin yeni oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce oyun diğer serilerde olduğu gibi ilgi görmeyi başarabilecek mi? Fikirlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayınız.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir