Kapat
Oyun 1

Pokemon GO Güncelleme, 100 Yeni Pokemon Ekleniyor!

Pokemon GO Güncelleme, 100 Yeni Pokemon Ekleniyor!

En hızlı yükselen ve en hızlı en çok gelir eden uygulama olan yayınlandığı anda tüm platformlara damga vuran oyun zamanla kullanıcılarını kaybetmişti. Güncellemelerin yetersiz kaldığı, az güncellenmesi ve geliştirilememesi oyuncuları Pokemon GO‘ dan uzaklaştırmıştı. Popüler oyun ne kadar oyuncu kaybetse de hala aktif bir şekilde bir çok kişi tarafından oynanmakta.

pokemon-go

Resmi olarak yapılan haberde 100 yeni Pokemon‘ un oyuna ekleneceği ve bununla birlikte 52 Pokemon ailesininde oyuna ekleneceği söylendi. Bu haber Pokemon GO oyuncularını heyecanlandırdı. Bulunacak yeni Pokemon‘ ların gelecek olması, oyunun güncellenmesi Pokemon severleri mutlu etti. Yapılan haberde bu güncellemenin henüz ne zaman geleceği belirtilmemiş. Fazla uzun zaman alacağını düşünmüyoruz. Belki de yeni Pokemon‘ lar oyunun popülerliğini yeniden kazanmasını sağlayabilir.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

“Pokemon GO Güncelleme, 100 Yeni Pokemon Ekleniyor!” üzerine 1 yorum

  1. Cem dedi ki:

    Çizgi filmi gibi yasaklanacak buda yakında belki yasaklanmıştır da bir kaç video izledim ben polemon go hakkında bi eleman pokemon yakalarken soyuluyor filen 😀 gece yarısı 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir