Kapat
Oyun severlere kötü haber: Inkar Dead Redemption 2 ertelendi
Oyun 1

Oyun severlere kötü haber: Inkar Dead Redemption 2 ertelendi

Rockstar Games, yaklaşmakta olan western oyunu Red Dead Redemption 2‘nin ertelendiğini ve 2018’in bahar ayında piyasaya çıkacağını duyurdu. Şirket düş kırıklığını rahatlatmak için oyundan yeni ekran görüntüleri yayınlamış durumda.
 
Rockstar, oyun hakkında daha artı bilginin “bu yaz” ortaya çıkacağını açıklamadan önce yaptığı duyuruda “Bu gecikmenin niçin olduğu hayal kırıklıkları için çok özür dileriz, ama biz yalnızca hazır olduğu zaman oyunu sunmamız gerektiğine inanıyoruz” dedi.
 
Şirket, beklenen oyunun geliştirilmesi için “ekstra zamana” gereklilik duyduklarını ve final sürümünün olası olan en iyi deneyimi sağlaması adına bu şekilde bir karar aldıklarını söylüyor. Rockstar Games, oyundan alınan 7 yeni ekran görüntüsü paylaştı.
 

Rockstar’ın yeni konsollar için geliştirdiği birincil oyun

Resimlere baktığımızda oyunun poyansiyel asıl karakteri, ay ışığında bir grup eşkıya, bir ağaçlık bölge, çölde ilerleyen önem arabası, patlamaya hazırlanmış iki silah ve köprüden geçen bir trenin tanım edildiğini görüyoruz.
 
Inkar Dead Redemption 2’nin hala çok arzu alan PC sürümüyle ilgili resmi bir tanımlama yok. Şu an için oyunun yalnızca PS4 ve Xbox One platformları için piyasaya sürüleceğini biliyoruz. 2010’da meydana çıkan orjinal “Inkar Dead Redemption” aniden klasikler arasına girerken halen ünlü geliştiricinin en iyi oyunlarından biri olarak gösteriliyor.
 
Stüdyonun son oyunu Grand Theft Auto 5, iyi satmaya devam ediyor ve tüm zamanların en fazla satan video oyunlarından biri olmuş durumda. GTA 5 ilk olarak 2013’te Xbox 360 ve PS3 için piyasaya sürülmüştü. Bu yüzden Red Dead Redemption 2 aslında Rockstar’ın yeni konsollar için geliştirdiği ilk oyun olacak. Aşağıdaki galeri yoluyla ertelenen oyunun yeni ekran görüntülerine bakabilirsiniz.
 

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir