Kapat
instagram video indirici
İnternet 0

Instagram’da Video Nasıl İndirilir?

Instagram en popüler uygulamalar arasında yer alırken, kullanıcılar instagramda karşısına çıkan videoları indirmek istiyor. Bu yazımızda instagram video indiriciler hakkında bilgiler paylaştık.

Instagram Video İndirme Programı Pc

Öncelikle, bilgisayardan instagram video indirmeyi anlatalım. Bilgisayardan instagram video indirmek için öncelikle herhangi bir video indiriciye ihtiyacınız yoktur. İndirmek istediğiniz videonun sayfasına girdikten sonra sırasıyla,

  1. Sağ tık kaynağı gör
  2. Ctrl+F yapıp arama kısmını açalım.
  3. Sonrasında “.mp4” şeklinde arama yapalım.
  4. Bulduğumuz link videonun bağlantısıdır. Bu bağlantıyı farklı bir pencereden açıp sağ tıklayıp farklı kaydet dedikten sonra bilgisayarımıza indirmiş oluyoruz.

Videolu Anlatım

Bu videoda instagram video indirme için yapacağınız tüm işlemler adım adım ve detaylı şekilde anlatılmıştır. Biraz yavaş bir anlatım olmuş bunun için videonun ayarlar bölümünden hızını x2 ya da x1.5 olarak ayarlayıp daha hızlı şekilde izleyebilirsiniz.

Instagram Toplu Video İndirici

Instagram’dan toplu video indirmek istiyorsanız yukarıdaki şekilde uğraşmak biraz zaman alıcı olabilir. Bu nedenle idm gibi instagram video indirici programları yardımıyla kullanmanız gerekmektedir. Arama motorlarına “internet download manager” olarak yazarsanız ücretsiz şekilde deneme sürümünü kurduktan sonra, kolayca instagram’dan seri şekilde video indirebilirsiniz.

Kerem {Kerem}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir