Kapat
Honor Magic Earbuds 100 Euro Fiyat Etiketiyle Avrupa'da Satışa Sunuldu
Haberler 0

Honor Magic Earbuds 100 Euro Fiyat Etiketiyle Avrupa’da Satışa Sunuldu

Huawei’nin alt markası Honor, gençlere yönelik ürün ve modeller ile kullanıcıların karşısına çıkmaya devam ediyor. Akıllı telefon pazarında aktif rol oynayan markanın hedef kitlesi gençler, misyonu ise ucuz ürünler. Bu doğrultuda hareket eden markanın gençlere yönelik uygun fiyatlı ürünlerinden en yenisi ise Honor Magic Earbuds kablosuz kulaklık.

Çinli teknoloji şirketi Honor, mobil dünyada akıllı telefon pazarı ile sınırlı kalmak istemiyor, bunun en iyi örneği ise markanın ilk tam kablosuz kulaklığı Magic Earbuds olarak karşımıza çıkıyor. Kulaklık her ne kadar rakiplerine benzer, alışılagelmiş bir tasarıma sahip olsa da biribirnden farklı renkleri ile kullanıcıları etkilemeyi başarıyor. Magic Earbuds’un en etkileyici yanı ise kuşkusuz hibrit aktif gürültü engelleme özelliği oluyor. Dışarıdaki sesi kullanıcıya en aza indirerek yansıtan kulaklık bu özelliği ile daha etkili bir ses deneyimi sunuyor.

Honor Magic Earbuds Avrupa’da Satışa Sunuldu

10 mm büyüklüğünde sürücülere sahip Magic Earbuds, net tizler ve güçlü baslar ile ses deneyimi konusunda oldukça iddialı görünüyor. Rakipleriyle mücadele etmenin yanı sıra onlardan bir adım öne geçmeyi hedefleyen kulaklığın sürücüleri canlı, net ve dengeli müzik sunmayı hedefliyor. Hibrit aktif gürültü engelleme özelliği ile harika sürücüler bir araya gelince mükemmel müzik deneyiminin önünde hiçbir engel kalmıyor.

Yalnızca sürücüler konusunda canlı kalmayan kulaklık birbirinden farklı renkleri ile dikkat çekmeyi fazlasıyla başarıyor. Tüm bu etkileyici tasarım ise yalnızca 51 gram ağırlığında bir kutuda hayat buluyor. 3,5 saat kesintisiz müzik dinlemenize imkan sağlayan kulaklığın kutusu ile birlikte bu süre 14,5 saate kadar çıkıyor.

Hollanda, İtalya, Fransa ve Almanya gibi Avrupa ülkelerinde satışa çıkan Magic Earbuds, 99,90 Euro fiyat etiketiyle sunuluyor. 18 Mayıs’a kadar bu kulaklığı satın alan kişiler ise 29,90 Euro değerindeki Honor Band 5’e hiçbir ücret ödemeden sahip olabiliyor. Honor’un kampanyaları bununla da sınırlı kalmazken Magic Earbuds, 13 Mayıs’a kadar Almanya’da 10 Euro, İtalya’da ise 20 Euro indirimle satılıyor.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir