Kapat
Ubisoft 3 Oyunu Ücretsiz Sunuyor: Rayman Legends, Assassin’s Creed II
Oyun 0

Ubisoft 3 Oyunu Ücretsiz Sunuyor: Rayman Legends, Assassin’s Creed II

Video oyun dünyasının liderleri arasında konumlanan Ubisoft büyük bir kampanyayla dikkatleri üzerine çekiyor. Koronavirüs pandemisinden dolayı evde kalmak zorunda kaldığımız bugünlerde eğlenceli zaman geçirmek isteyenler için büyük bir fırsat sunuyor. Özellikle video oyunlara ilgi duyan kişilerin bu kampanyayı kaçırmaması gerekiyor.

Oyun dünyasını yakından takip edenlerin hatırlayacağı üzere geçtiğimiz dönemlerde Ubisoft tarafından 3 adet oyun ücretsiz olarak oyun tutkunlarına sunulmuştu. İlk kampanyayı kaçıranlar için Ubisoft yeniden 3 adet oyunu ücretsiz olarak sunmaya başladı.

Ubisoft Kampanyasında Son Gün 5 Mayıs

Assassin’s Creed II, Child of Light ve Rayman Legends oyunlarını kampanya kapsamında ücretsiz edinmek isteyenler için son gün 5 Mayıs olarak belirtiliyor. 5 Mayıs 2020 tarihine kadar belirtilen bu 3 oyun ücretsiz olarak internet üzerinden indirilebilecek.

Rayman Legends

Pandemi sürecinde video oyun oynamak istiyor ve sistem gereksinimleri konusunda problem yaşıyorsanız bu oyun tam da size hitap ediyor. Düşük sistem gereksinimlerine rağmen 100’den fazla haritaya sahip olan bu oyun sayesinde zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Oyun içerisinde kontrol ettiğiniz karakterin önüne birbirinden farklı birçok engel çıkmakta ve bu engelleri aşarak yolunuza devam etmeniz gerekiyor.

Child of Light

Child of Light, piyasaya çıktığı 2014 yılından beri popülerliğini kaybetmeyen nadir oyunlar arasında yer alıyor. Platform oyunu kategorisinde yer alan bu oyunda etkileyici bir hikaye sizleri karşılıyor. Aurora isimli karakter ailesini kurtarmak için sizlerin yardımına ihtiyaç duymaktadır. Ailesini kurtarmak için çıktığınız macera dolu yolda özellikle grafiklere hayran kalacaksınız.

Assassin’s Creed II

Assassins’s Creed oyunu ilk çıktığı günlerde özellikle sahip olduğu etkileyici hikayesiyle tüm dikkatleri üzerinde toplamayı başarmıştı. 2009 yılında piyasaya sürülen Assassin’s Creed II oyununda ise İtalya’da Ezio’nun hikayesine tanıklık edeceğiz.

Birbirinden etkileyici suikast hikayeleriyle keyifli bir zaman geçirmek isteyenlerin bu oyunu mutlaka edinmeleri gerekiyor.

Ubisoft Ücretsiz Oyunlar Nereden İndirilir?

Kampanyadan yararlanmak için öncelikle Ubisoft hesabı edinmeniz gerekmektedir. İnternet sitesi üzerinden hesabınıza giriş yaptıktan sonra ilgili oyunların sayfalarından 3 adet oyunu ücretsiz bir şekilde bilgisayarınıza indirebilir ve oyunların keyfini sürebilirsiniz.

 

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir