Kapat
Haberler 0

Microsoft Flight Simulator Oyun Görselleri Ortaya Çıktı

Microsoft Flight Simulator yeni sürümüne ait yeni görsellerin ortaya çıkması büyük bir heyecan yaşanmasına neden oldu. Gerçek bir uçuş deneyimi yaşamak isteyenlerin vazgeçilmez simülatör oyunları arasında ilk sırada yer aldığı biliniyor. Tamamen Microsoft tarafından geliştirilen simülatör yeni sürümünde gerçekliği artırmış bir şekilde karşımıza çıkacak.

Microsoft Flight Simulator Nefes Kesecek

Havacılık tutkunu olan herkesin merak saldığı fakat sahip olduğu gerçekçilikten dolayı birçok kişinin pes ettiği simülatörün yeni sürümü geliştiriliyor. Microsoft’un uzun süredir üzerinde çalıştığı simülatörün henüz ne zaman piyasaya çıkacağı ise bilinmiyor. Microsoft’a yakınlığıyla bilinen haber kaynakları tarafından ortaya atılan iddialar dışında resmi bir açıklama yapılmadı.

Geçtiğimiz günlerde simülatörün içerisinden paylaşılan görseller ise nefesleri kesmeye yetti. Hali hazırda oldukça yüksek bir gerçekliğe sahip olmasına rağmen, yeni görselleri gerçekleriyle ayırt etmek oldukça güç görünüyor.

Bilgisayar Donanımlarınızı Yenilemeniz Gerekebilir

Uçuş seviyesinden şehir görünümleri, havalimanı detayları, kokpitteki gerçeklik, apron görevlileri şu an için dikkat çeken ayrıntılar arasında yer alıyor.

Bu seviyede bir gerçekliğe sahip simülatör için ise oldukça yüksek bir sistem gereksinimine ihtiyaç duyulacağının altı çiziliyor. Microsoft Flight Simulator yeni sürümü için tutkunlarının bilgisayarlarını yeniden gözden geçirmeleri gerekebilir.

Microsoft Flight Simulator Sistem Gereksinimleri Açıklandı

En Düşük Sistem Özellikleri

  • Windows 10 işletim sistemi
  • Intel i5-4460 dengi veya AMD Ryzen 3100 işlemci
  • NVIDIA GTX 770 veya AMD Radeon RX 570 dengi grafik kartı
  • 8 GB RAM
  • 150 GB depolama alanı

Yukarıda minimum sistem gereksinimleri belirtilmiştir. Yüksek gerçekliğin keyfini çıkarmak için tavsiye edilen sistem gereksinimleri ise şu şekilde verilmektedir.

Tavsiye Edilen Sistem Özellikleri

  • Windows 10 PRO işletim sistemi
  • Intel i7-9800X veya AMD Ryzen 7 2700X dengi işlemci
  • NVIDIA RTX 9800 X veya AMD Radeon VII dengi grafik kartı
  • 32 GB RAM
  • 150 GB SSD depolama alanı

Microsoft Flight Simulator için bir açıklama yapılmamış olsa da ortaya çıkan oyun görselleri büyük bir heyecan yaratma konusunda yeterli oldu. Önümüzdeki günlerde simülatör ile ilgili olarak detaylı bir resmi açıklama yapılması beklenmektedir.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir