Kapat
Exxen Üyelik İptali Nasıl Yapılır?
İnternet 0

Exxen Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Exxen üyelik iptali nasıl yapılır? Türkiye’nin dijital platformu Exxen aboneliğinizi iptal etmek için adım adım yapmanız gerekenler rehberimizde!

Ülkemizde ve dünyada dijital platformların sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. 2021 yılında hayatımıza giren Exxen de bunlardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Acun Ilıcalı’nın sahip olduğu dijital platform, yerli rakipleri arasındaki güçlü konumu ile dikkat çekiyor. Özellikle futbol taraftarlarının ilgisini çeken platformda pek çok dizi, film ve belgesel yayınlanıyor.

Exxen kullanıcıları reklamlı ve reklamsız, spor ve temel üyelik gibi pek çok seçeneği tercih edebiliyor. Bazı kullanıcılar platformu deneyimledikten sonra aboneliklerini iptal etmek isteyebiliyor. Bu durumda yapmanız gerekenleri adım adım açıklıyoruz. İşte Exxen üyelik iptali nasıl yapılır sorusunun cevabı!

Exxen Nedir?

Türkiye’nin dijital platformu Exxen, Acun Medya tarafından 1 Ocak 2021’de sunulan bir dijital içerik platformudur. Netflix, Disney Plus gibi dünya devi isimlere ve BluTV, Gain gibi yerli isimlere rakip Exxen, çıkış yaptığı günden bu yana çok konuşulmuştur. Sık sık eleştirilerin hedefi olan Exxen, bazı eksikler ile yola çıksa da platform bugün yere daha sağlam basan bir konumdadır.

Acun Medya ismiyle özdeşleşen Acun Ilıcalı, platformun temellerinin 2020 itibariyle atıldığını ve Exxen’in dünya devi isimlerle rekabet edebilmesi için yıllık 900 milyon TL’lik bütçe ayrıldığını belirtiyor. Sadece dizi, film ve belgeseller ile sınırlı kalmak istemeyen Exxen, futbol taraftarlarını da kendisine çekiyor. Üstelik platformda ekstra satın alabileceğiniz spor paketi dahi mevcut. Exxen, şimdilerde Netflix’in de üzerinde çalıştığı reklamlı ve reklamsız üyelik seçenekleri sunuyor.

Exxen Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Yerli dijital platform Exxen’de kullanıcıların diledikleri zaman üyeliklerini iptal etmesini sağlayan bir seçenek bulunuyor. Üyelik iptal işlemi sayesinde kullanıcılar diledikleri zaman aboneliklerini sonlandırabiliyor ve platformdan ayrılabiliyor. Exxen’in kullanışlı arayüzü sayesinde üyelik iptali kolay şekilde gerçekleştirilebiliyor.

  • Üyelik iptali işlemleri için ilk olarak Exxen’in resmi internet sitesini ziyaret edelim.
  • Ana sayfada sağ üstte bulunan Üye Girişi butonuna tıklayarak hesabımızda oturum açalım.
  • Hesabımıza giriş yaptıktan sonra profilimizi seçelim.
  • Sağ üstte yer alan profil simgesine tıklayalım ve açılan seçeneklerden Hesap ve Ayarlar’ı seçelim.
  • Üyelik bilgilerim sekmesinde Exxen aboneliğiniz ile ilgili detayları görebilirsiniz. Bu alanda kullandığınız paket, hizmet bedeli ve sonraki ödeme tarihiniz gibi bilgiler yer alacaktır. Aboneliğinizi iptal etmek için Abonelik Durumu seçeneğinin sağında yer alan Aboneliğimi iptal et butonuna tıklayın.
  • Hesap şifrenizi yazın ve üyeliğinizi iptal etmek için Evet butonuna tıklayın.
  • İşte bu kadar! Exxen aboneliğiniz iptal edilmiş ve gerekli bilgilendirmeler sistemde kayıtlı e-posta adresinize gönderilmiş olacaktır.

Exxen üyeliğinizi iptal ederken yaşadığınız sorunlarla ilgili platformun destek sayfasından ve iletişim kanallarından yardım alabilirsiniz. Sorularınızı bizlere yorumlar kısmından ulaştırabilirsiniz.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir