Kapat
Deezer Premium İptal Etme Nasıl Yapılır?
İnternet 0

Deezer Premium İptal Etme Nasıl Yapılır?

Dünyanın en popüler müzik servislerinden Deezer’in ayrıcalıkla abonelik sistemi Deezer Premium iptal etme nasıl yapılır? İşte cevabı!

2007 yılında yayın hayatına başlayan ve zaman içerisinde yaygınlaşarak dünyanın en popüler müzik servislerinden bir tanesi haline gelen Deezer, Türkiye ve pek çok ülkede aktif olarak faaliyet göstermektedir. Fransa merkezli müzik servisi 56 milyondan fazla lisanslı müzik parçası ve 30.000’den fazla radyo kanalı ile kullanıcılarına çevrimiçi ve çevrimdışı müzik deneyimi sunmaktadır. Spotify, TIDAL, SoundCloud ve Apple Music gibi rakiplerin olduğu arenada şirketin 14 milyon aktif kullanıcısı bulunmaktadır.

Deezer Premium İptal Etme

Deezer, Spotify ve Apple Music gibi rakipler karşısında ayakta kalmayı başaran sayılı müzik servislerinden bir tanesidir. Dünya genelinde faaliyet gösteren Deezer, ülkemizde de kullanılabilmektedir. Pek çok müzik servisi gibi Deezer’in de ücretli abonelik programı bulunmaktadır. Programa dahil olan ve daha sonrasında uygulamadan memnun kalmayan kişiler aboneliklerini iptal etmek istemektedir. Bu yazımızda Deezer Premium üyeliğinizi nasıl iptal edebileceğiniz anlatılmaktadır.

Telefondan Deezer Premium İptal Etme

 1. Deezer uygulamasını açın.
 2. Sağ üstte yer alan Ayarlar simgesine dokunun.
 3. Hesap Yönetimi’ne dokunun.
 4. Abonelik Planım bölümünde yer alan Aboneliği Yönet’e dokunun.
 5. Açılan sayfada Aboneliğimi İptal Et’i seçin. Deezer Premium’u kullanmaya devam etmek isterseniz bu sayfadan farklı bir abonelik planına da geçiş yapabilirsiniz.
 6. Aboneliğinizi iptal etme nedeninizi belirtin ve Onayla butonuna dokunun.
 7. İşte bu kadar!

Bilgisayardan Deezer Premium İptal Etme

 1. Tarayıcınızdan Deezer’in resmi internet sitesini açın.
 2. Hesap bilgileriniz ile giriş yapın.
 3. Sağ üstte yer alan profil simgesine tıklayın ve Hesap Ayarları’nı seçin.
 4. Aboneliklerimi Yönet seçeneğine tıklayın.
 5. Açılan sayfada Aboneliği İptal Et seçeneğine tıklayın.
 6. Aboneliğinizi iptal etme nedeninizi seçin ve Onayla’ya tıklayın.
 7. İşte bu kadar!

Deezer Premium aboneliğinizi iptal ettiğinizde faturalandırma tarihine kadar ayrıcalıklardan yararlanmaya devam edebilirsiniz. Örneğin 22 Ağustos’ta kaydolduysanız 22 Eylül’e kadar hesabınızı kullanabilirsiniz. Aboneliğinizi 22 Eylül’den önce iptal etmeniz gerekir, aksi halde aboneliğiniz kayıtlı kredi kartınız üzerinden bir aylık yenilenecektir.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir