Kapat
Epic Games'in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu Automachef
Haberler 0

Epic Games’in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu Automachef

Epic Games’in bu hafta ücretsiz dağıtacağı oyun belli oldu! Oyun platformu, kullanıcılarına Automachef oyununu ücretsiz sunuyor.

Dünyanın en büyük dijital oyun platformu Steam’e rakip olarak geliştirilen Epic Games, bugüne kadar oyuncuların gözüne girmek için pek çok hamle yaptı. Bu hamlelerden en büyüğü şüphesiz dağıttığı ücretsiz oyunlardı. Yayına girdiği günden beri onlarca oyunu ücretsiz şekilde kullanıcılarına sunan Epic Games’in ücretsiz dağıttığı oyunlar arasında GTA 5, Battlefront II ve Metro 2033 gibi yapımlar da vardır. AAA kalitesindeki bu yapımlar, milyonlarca oyuncu tarafından oyun kütüphanesine eklenip indirilmiştir.

Epic Games’in oyuncular gözünden en olumlu yanlarından biri, sürekli ücretsiz oyun dağıtmaya devam etmesidir. Öyle ki şirket her hafta yeni bir oyunu ücretsiz paylaşmaktadır. Dijital oyun platformunun bu haftaki ücretsiz oyunu Automachef’dir.

Simülasyon türündeki Automachef, tek oyunculu şekilde oynanmaktadır. Oyunun temel amacı mutfak tasarlamaktadır. Tasarlanan bu mutfaktaki makineleri yine oyuncular kendileri programlıyor. Hayal gücünüzü harekete geçirmeye izin veren Automachef’de pek çok özgür seçenek bulunuyor. Bu seçeneklerden istediğinizi kullanarak şef olarak kendinize özgü mutfağınızı yaratabilirsiniz.

Oyunda bir başka önemli nokta da kaynak yönetimidir. Zira size sunulan kaynaklar sınırsız değildir. Her seçeneği belli bir limitte kullanabilirsiniz. Bu limitlerle birlikte en verimli mutfağı oluşturmak tamamen sizin elinizde. Kendi mutfağınızı oluşturduktan sonra bu mutfakta yemekler yapmalısınız. Bu yüzden ne tür yemekler yapacağınızı önceden kararlaştırıp ona göre mutfak kaynaklarını belirlemenizi öneririz. Satış fiyatı 25 TL olan Automachef oyunu, Epic Games Store’da bu hafta ücretsiz olarak sunuluyor.

Automachef Ücretsiz Nasıl İndirilir?

Automachef oyunu 26 Ağustos ve 2 Eylül arasında ücretsizdir. Bu tarihlerde oyunu kütüphanenize eklediğinizde sonsuza kadar oyunu oynayabilirsiniz. Oyunu kütüphanenize eklemek için öncelikle Epic Games web sitesine gidin ve üyeliğinize giriş yapın. Halihazırda bir Epic Games üyeliğiniz yoksa hızlıca bir üyelik oluşturabilirsiniz. Üyeliğinize giriş yaptıktan sonra arama bölümünde Automachef kelimesini aratıp oyunun sayfasına ulaşın.

Automachef sayfasını açtıktan sonra sayfada oyunun ücretsiz olduğunu göreceksinizdir. Satın al butonuna tıklayarak hiçbir ücret ödemeden kütüphanenize ekleme işlemini tamamlayabilirsiniz. Oyun kütüphanenize eklendikten sonra Epic Games Launcher programını bilgisayarınıza indirin. Launcher’ı açıp üyelik girişi yaptıktan sonra kütüphane kısmına gelip Automachef oyununu indirmeye başlayabilirsiniz.

Automachef oyununun sistem gereksinimleri yüksek değildir. Bu doğrultuda günümüzün hemen her bilgisayarında oyunu oynayabilirsiniz. Minimum sistem gereksinimlerinde Intel Core i5-2300 veya AMD A8-5600K işlemcinin yeterli olacağı belirtiliyor. 4 GB RAM ve Windows 7 64 bit ise diğer minimum gereksinimleridir.

Automachef oyununu oynamak için bilgisayarınızda 6 GB depolama alanı olması yeterlidir.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir