Kapat
Discrod'dan Ücretsiz Youtube Premium Kodu Kampanyası!
Haberler 0

Discrod’dan Ücretsiz Youtube Premium Kodu Kampanyası!

Discord, Nitro hizmetinden yararlanan kullanıcılarına ücretsiz Youtube Premium kodu dağıtıyor. Ücretsiz Youtube Premium kodundan faydalanmak için yapmanız gerekenler yazımızda!

Dünyanın en büyük ve en çok ziyaret edilen video paylaşım sitesi Youtube’a her saniye onlarca video yüklenmektedir. Dünya çapında milyonlarca insan tarafından her gün ziyaret edilen Youtube’da pek çok farklı video içeriği bulabilmek mümkün. Youtube’da film ve dizi gibi uzun metrajlı videolar veya müzik, komik anlar ve skeç gibi daha kısa metrajlı içerikler seyredilebilmektedir. Milyonlarca kişinin tercih ettiği Youtube ile ilgili en can sıkıcı nokta reklamlardır.

İnsanlar herhangi bir Youtube videosu izlerken reklamla karşılaşabilmektedir. Bu reklamlar video izleme keyfini yok edebiliyor. Özellikle son dönemde reklamların sayısının artması, kullanıcıların daha çok tepkisini çekmiştir. Ancak diğer taraftan Youtube içerik üreticilerinin ürettiği içerikten para kazanabilmesi için bu reklamların gösterilmesi gerekiyor.

Youtube, reklam izlemek istemeyen kullanıcılar için Premium adı altında özel bir hizmet geliştirmiştir. Bu hizmet sayesinde Youtube’u daha ayrıcalıklı bir şekilde kullanmak mümkün. Aylık belirli bir ücret karşılığında sunulan bu hizmetin içerisinde Youtube deneyimini çok daha iyi hale getirecek pek çok avantaj bulunmaktadır.

Discord’dan Ücretsiz Youtube Premium Kodu Kampanyası!

Youtube Premium hizmetinin çok sayıda avantajı bulunmaktadır. Bunlardan en dikkat çekeni şüphesiz reklamla ilgili olanıdır. Youtube’u normal bir biçimde kullanan biri her video izleyişinde reklamlara denk gelirken Youtube Premium kullanıcıları ise hiçbir reklama maruz kalmaz. Youtube Premium üyesi olduğunuz andan itibaren Youtube içerisindeki reklamlar size gösterilmez.

Youtube Premium’un bir diğer avantajı da videoları indirebilmek. Bildiğiniz üzere Youtube’un normal kullanımında herhangi bir şekilde video indirilemiyor. Ancak Premium kullanıcıları için durum farklı. Premium kullanıcısı olduğunuz takdirde istediğiniz herhangi bir videoyu indirebilir internet bağlantısının bulunmadığı zamanlarda rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Videoları mobilde arka planda oynatmak ve Spotify benzeri Youtube Music uygulamasını kullanabilmek, Youtube Premium’un diğer avantajlarıdır.

Discord Nitro ile Ücretsiz Youtube Premium Nasıl Alınır?

Dünyanın en çok kullanılan oyuncu odaklı sesli, yazılı ve görüntülü iletişim programı Discord, Nitro adlı servisini kullanan kullanıcılarına 3 ay boyunca geçerli ücretsiz Youtube Premium kodu dağıtmaktadır. Sınırlı süre için geçerli bu fırsattan yararlanmak için şu adımları uygulamalısınız:

  1. Discord programını açın,
  2. Kullanıcı ayarları bölümüne gelin,
  3. Burada Hediye Envanteri isimli sayfayı bulun,
  4. Açılan sayfada üç aylık Youtube Premium isimli bir hediye karşınıza çıkacak,
  5. Youtube Premium hediyesinin üzerine gelip kodu gör butonuna tıklayın,
  6. Açılan sayfada karşınıza size özel bir kod çıkacak, bunu kopyalayın.
  7. Daha son bu bağlantıya tıklayarak Youtube Premium kod aktifleştirme sayfasına gidin,
  8. Bu sayfada az önce Discord tarafından size verilmiş olan kodu ilgili alana yapıştırın ve aktifleştirme işlemini tamamlayın.

İşte her şey bu kadar! Üç aylık ücretsiz Youtube Premium deneyimini yaşamaya başlayabilirsiniz.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir