Kapat
Oyun 0

Dark Souls Remastered duyuruldu!

Bandai Namco, resmi olarak Dark Souls Remastered’ın çıkışını duyurdu. Başlarda söylentilerden ibaret olan bu Remastered olayı şimdi Bandai Namco’nun açıklama yapmasıyla kesinliğe kavuşmuş oldu.

Dark Souls Remastered, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için 25 Mayıs 2018 tarihinde çıkış yapacak.

Remastered versiyonda co-op olarak altı eşzamanlı oyuncuyu desteklenecek. Ayrıca Artorias of the Abyss indirilebilir içeriği ile birlikte çıkışını yapacak.

Dark Souls geri dönüyor

Souls serisinin ilk oyunu olan Demon’s Souls 2009 yılında çıkmış, Dark Souls: Prepare to Die Edition ise 2012 yılında PC platformları da dahil çıkışını yapmıştı. Souls oyunları, kendine has olan zorluğu ve birbirinden çeşit silah, büyü gibi içeriklerle zenginleştirilmiş bir aksiyon rol yapma oyunudur. Dark Souls Remastered bütün Souls takipçileri ve hayranları için önemli bir haber. Dark Souls: Prepare to Die Edition, PC platformu üzerinde oynanabilir olsa da düzgün uyarlanamamış olmasından ötürü ciddi sorunlar ile gelmişti. Dark Souls Remastered ile birlikte eski sorunların giderileceğini ve daha fazla içerik sunacaklarını umuyoruz.

Remastered duyuru videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Ferhat Çark {Alathor}

Bilgisayar programcılığı mezunu, teknoloji ve oyunlara oldukça ilgili. Tüm tecrübe ve deneyimlerini sitemiz için kullanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir