Kapat
Uygulama Çözümleri 0

Adeta Dijital Hafıza Olan Evernote Nedir? Nasıl Kullanılır?

Adeta dijital bir hafıza olarak ön plana çıkarabileceğimiz Evernote pek çok kişi için önemli bir not tutma uygulamasıdır. İnsanların isteklerini ve beklentilerini gerçekten güçlü bir şekilde ön plana çıkaran bu uygulama, herkes için de keyifli ve net bir çözüm üretmek için karşımızda yer alıyor. Peki ama nedir ve nasıl çalışıyor? Aşama aşama baktığımız zaman karşımızda yer alan ve farklı bir fırsat ile birlikte büyüttüğümüz bütün hizmetler için detaylandırdığımız bu çözümler için gelin bizler de konuya ilişkin bir uyarı ve inceleme yapalım.

Hayatı biraz daha derli toplu hale getirmek, yaptığınız ve aldığınız notlara hızlıca ulaşabilmek ve anahtar kelimeler sayesinde daha rahat bir fikir kırıntısı yakalayabilmek ve derleme yapabilmek için kesinlikle önemli bir çalışma sunuyor bu uygulama. Kendinize göre de zaten etkili bir çalışma oluşturduğu için kesinlikle ön plana çıkarabiliyor ve incelemeye başlayabiliyorsunuz. Rahat ve hızlı bir kullanım için sizler de zaman kaybetmeyin ve kişisel beklentileri ve fırsatları kolaylıkla ön plana çıkarmaya başlayın. Bizim önerimiz, bu uygulamayı etkili bir şekilde kullanarak not konusunda da ihtiyaçlarınızı çözmeniz. Çünkü Evernote sadece bu iş için üretilmiş ve bu işi yapan ekip tarafından tek iş bu uygulamayı düzenlemek ve geliştirmek oluyor.

Bu yazıda öğreneceğimiz başlıklar şu şekildedir:

  • Evernote Nedir?
  • Evernote Nasıl Kullanılır?
  • Evernote Android Kurulumu
  • Evernote iOs Kurulumu

Not tutma kültürü pek çok insanda var. Hayatımızın bir düzende ilerlemesini hepimiz istiyoruz. En azından belli başlı şeyleri beraberinde getiren bu durum bir de kültürel beraberlik getiriyor karşımıza ve aşama aşama değişen ve yenilenen bir çözüm oluşturuyor. Bu yüzden de seçimlerin ve beklentilerin tamamını kendine has bir dilde kullanabiliyoruz. Peki ama bunu nasıl yapacağız? Evernote burada bizlere çok daha net ve güçlü bir çalışma sağlıyor. Hepimiz için seçeneklerin tamamını inceleyebiliyor ve beklentileri de ön plana kolaylıkla çıkarabiliyoruz. Bizim önerimiz de bu konuda bu uygulamayı aktif olarak kullanmanız üzerine olacaktır. Hemen isterseniz konuya da ha ayrıntılı bir şekilde göz atalım.

Evernote Nedir?

Evernote adı üstünde bir not tutma uygulamasıdır. Bu uygulamayı aktif olarak kullanarak kendinize göre planlamalar yapabilir, hayatınıza dair güncel bir düzen oluşturabilirsiniz. Tabi bunu da bir alışkanlık haline getirmeniz gerekiyor. Bunu yaparak hem hayata dair notlarınızı, hem de kendinize göre notlarınızı ön plana çıkarmış olursunuz. Çalışmalarınız ve mantığınız sizin için çok daha verimli ve net bir seviyede ilerleyeceği için tek yapmanız gereken aşama aşama değişen ve büyüyen bir hayat tarzına ulaşmanız olacaktır. Yani Evernote ile birlikte sizler de kendinizi en iyi şekilde temsil edebileceksiniz pek çok yerde.

Not tutma kültürünüzün çok daha verimli ve etkili bir seviyede büyümesine katkı sağlayan bu uygulama, hepimiz için vazgeçilmez ve ön plana çıkarılan bir çalışma üretiyor. Bizlere dair de keyifli ve yenilikçi bir seçenek üreten bu uygulama, herkes için hem m obil hem de pc üzerinden çalışmaları sürdürecek bir yapı ile ilerliyor. Aşama aşama değişen ve yenilenen her bir farklılığı ve fırsatı kendiniz de kolaylıkla inceleyebilir ve ön plana çıkarabilirsiniz.

Güçlü ve hızlı bir kullanım hepimizin ortak ihtiyacı olduğu için Evernote tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Tabi ihtiyaçlara göre ekstraları almak isterseniz yine ücret ödüyorsunuz. Yıllık ve 6 aylık ödeme planları ile hizmet veren bu uygulama için öncelikler tamamen değişiyor ve yeniliklere de bu seviyeler ile bakmış oluyoruz. Aşama aşama hedeflerin ilerlediği bu uygulamayı sizler de kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Evernote Nasıl Kullanılır?

Evernote nasıl kullanılır sorusuna gelecek olursak herkes için farklı kullanım yöntemlerinin olabileceğini söyleyebilelim. Yani yazılım geliştiriciler öylesine gelişmiş bir ara yüz yapmışlar ki kendinize göre gerçekten en etkin olanı seçebiliyor ve incelemeye başlayabiliyorsunuz. Bu sayede çok daha aktif ve yenilikçi bir kullanıma geçebiliyorsunuz. Aslında burada amaç tamamen Evernote kullanımını etkin bir dilde büyütmeniz olacaktır. Seviyenize ve kullanım seçeneklerinize göre karşınıza çıkacak olan her bir detayı yeni ve aktif olarak kendinize dahil edebilir ve uygulamanın kullanımını da görebilirsiniz.

Öncelikle bir hesap oluşturmanız gerekiyor. Bu sayede aynı anda hem pc hem de telefonlarınızdan (aynı anda maksimum 2 hesap açılabiliyor, daha fazlası için ödeme yapmanız gerekiyor) sisteme erişebiliyorsunuz. Bi yerde yaptığınız düzenleme öteki yerde karşımıza çıkıyor ve güncellemeleri de bu sayede çok daha aktif bir denge ile büyütmüş oluyoruz. Aşama aşama değişen ve yenilenen her bir aşamayı ve farklı fırsatı kendimize göre kullanmaya devam ediyoruz.

Profesyonelliğin olmazsa olmazlarından olan ve gelenekselliğin de karşımızda yer almasını sağladığımız bütün bu uygulama özellikleri için sizler de zaman kaybetmeyin ve hemen yeni bir çalışma ile birlikte bu özellikleri toparlamaya devam edin. Burada yer alan bütün güzellikler size daha yakın bir detay ve beklenti yaratacağı için kendinize göre de bir seçim oluşturabilir ve ilerlemeleri sağlayabilirsiniz. Uygulamayı e posta adresiniz ile açtıktan sonra karşınıza bir kullanma klavuzu geliyor. Bu kılavuza göre ilerlemeler yapabiliyor ve öncelikle seçimlerin tamamını takip edebiliyorsunuz. Yani bu sayede hem yeni üye oluyorsunuz hem de bundan sonraki bütün notlarınızda ve güncel çalışmalarınızda kullanacağınız bir sanal deftere ulaşmış oluyorsunuz. Yazdıklarınız hiç kaybolmuyor ve siz silmediğiniz sürece hep arşivleniyor.

Evernote Android Kurulumu

Evernote Android kurulumu yapmak için Google Play üzerinden Evernote uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır. Zaten pc üzerinden ya da mobil üzerinden sisteme üye olduysanız hemen kurulum yapabiliyorsunuz. Aynı anda uygulamayı web üzerinden de kullanabiliyor ve organize edebiliyorsunuz. Aşama aşama değişen ve yenilenen bütün seçenekleri de bu süreçler ile birlikte kullanmış oluyoruz. Gecikmeyin ve kendinize göre bir seçenek oluşturmaya devam edin. Uygulamayı aktif olarak kullanmak için tek yapmanız gereken birkaç tıklama ile zamanınızı ayırıp kurulum yapmanız olacaktır. Bu süreçleri kolaylıkla kullanabilir ve ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz. Kendiniz için değişen ve yenilenen bütün aşamalarda asıl amaç kurulumun temiz olmasıdır. Bunu hemen yaparak uygulamayı kolaylıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.

Evernote iOs Kurulumu

Aynı anda hem Android hem iOs hem de PC üzerinde çalışma yapmak istiyorsanız (yani geniş bir dijital ağınız var ise) iOs kurulumu için hemen Apple Store üzerinden uygulamayı indirebilirsiniz. Dünya üzerinde aktif olarak bu uygulamayı kullanan pek çok kişi olduğu için rahatlıkla beklenitlerinize cevap bulabileceksiniz. Siz de bu yüzden aşama aşama değişen ve yenilenen bu çalışmaları kolaylıkla kullanın ve bizlere bu çözümleri sunmaya devam edin. Kaliteyi ve fırsatları kendinize göre incelemek ve ön plana çıkarmak adına daha fazla zaman kaybetmeyin.

Not tutma kültürü hayatımıza pek çok yerden renk katıyor. Bu renkler kendi içinde de önemli bir yere sahip olduğu için insanların isteklerine hızlı cevaplar veriyor. Sunulan çok fazla içerik ve çalışma bulunduğu için daha rahat ve hızlı bir kullanıma ulaşmış oluyoruz. Kaliteyi ve fırsatı kendine has olarak kullanmak için sizler de zaman kaybetmeyin ve çözümleri incelemeye başlayın.

 

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir