Kapat
Oyun 0

31 TL’ye satılan The Red Solstice kısa süreliğine ücretsiz!

Kendi ekibinizi kurup hayatta kalmaya çalıştığınız bir bilim kurgu oyunu olan The Red Solstice, bir önceki gün Steam‘de 31 TL karşılığında satışa sunuluyordu. Ancak çok beğenilen oyun kısa süreliğine ücretsiz olarak yayınlandı. Hemen Humble Bundle sitesine girerek siz de oyunu ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Yalnız bu kampanya önümüzdeki iki gün boyunca geçerli olduğu için acele etmenizde fayda var.

The Red Solstice nasıl bir oyun?

Uzayda geçen bu oyunda dört farklı uzay kolonisi mevcut. Başka bir boyuttan gelen uzaylılara karşı Marslı koloniyi savunduğunuz bu eğlenceli yapım tek kişilik oynanabildiği gibi, sekiz kişiye kadar çoklu oyuncu desteğine de sahip. Rastgele verilen görevler ve altı büyük haritada geçen onlarca farklı macera, oyunda sizleri bekliyor. Çok beğenilen oyun şimdilerde Humble Bundle‘ın kış aylarına özel kampanyasına dahil olarak ücretsiz kullanıma açıldı.

Steam‘de birçok olumlu yoruma ev sahipliği yapan The Red Solstice‘in çıkış tarihi ise 2015 yılı. Aradan geçen 3 yıl içinde hala daha oynanan bu oyunu 17 Ocak tarihine kadar ücretsiz indirebilirsiniz.

Nasıl satın alabilirim?

Humble Store’a girdikten sonra Red Solstice oyununu sepetinize ekleyin ve ödeme sayfasına gelin. Bu esnada mavi renkli bir “Get it for free” yazısını göreceksiniz. Bu bağlantıya tıkladıktan sonra e-posta adresinize oyunu ücretsiz yükleyebilmeniz için bir Steam anahtar kodu gönderilecektir. Bu kodla oyunu Steam’den ücretsiz satın alabilirsiniz.

Birol Çolhan {Birol Çolhan}

Teknoloji, gündem, oyun, mobil ve inceleme alanlarında yabancı ve farklı kaynaklardan aldığı yazıları sitemiz için paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir