Kapat
Xiaomi’nin Yeni Akıllı Saati Xiaomi Mibro Air Duyuruldu!
Haberler 0

Xiaomi’nin Yeni Akıllı Saati Xiaomi Mibro Air Duyuruldu!

Xiaomi’nin yeni akıllı saati Xiaomi Mibro Air yepyeni özellikleri ile duyuruldu. Rakiplerine göre uygun fiyatı ile öne çıkan Mibro Air akıllı saat Kasım ayının son günlerinde raflardaki yerini alacak. İşte Xiaomi’nin yeni akıllı saati hakkında bilmeniz gerekenler!

Zhenshi Technology bünyesinde yer alan Mibro, ürünlerine bir yenisini eklemenin gururunu yaşıyor. İnsanların beğenisine sunulacak olan akıllı saat birçok özelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaracak gibi görünüyor. Peki, bu özellikler neler gelin yakından bakalım.

Xiaomi’nin Yeni Akıllı Saati Xiaomi Mibro Air Duyuruldu!

Kullanıcıların en çok şikâyet ettiği konulardan bir tanesi olan çizilme problemlerine el atan şirket Mibro Air akıllı saatinde çizilmelerin önüne geçebilmek için tek parça metal bir gövde tercih etmiş. IP68 su geçirmezlik sertifikasına sahip cihazı elinizi yıkarken çıkarmanıza gerek kalmıyor. Üstelik akıllı saatin öne çıkan özellikleri bunlarla sınırlı değil. Ekran gövde oranı %95 olan saatin tasarımı son derece şık görünüyor ve özelleştirilebilir ara yüzü ile saat dışında olduğu gibi yazılımsal anlamda da estetik bir görünüme kavuşuyor. 

Günlük hayatta gerçekleştirdiğimiz birçok aktiviteyi kaydedebilen Mibro Air 12 farklı mod ile kullanılabilen akıllı saat olarak karşımıza çıkıyor. Koşu, yürüyüş, tenis, futbol ve basketbol gibi pek çok aktiviteyi kayıt altına alabilen cihaz spor anında da bize eşlik etmeye devam ediyor. Böylece spor anında yaşanabilecek aşırı yüksek nabız gibi sorunlarda uyarı vererek bizleri bilgilendiriyor. Xiaomi’nin giyilebilir teknoloji ürünlerini tercih eden kullanıcıları için geliştirdiği sağlık ve fitness uygulaması Mi Fit ile senkronize şekilde çalışabilen saatte aktivitelerinizi görmek de son derece kolay hale geliyor.

10 güne varan kullanım süresi sunan Mibro Air’in 200 mAh kapasiteye sahip bir bataryası bulunuyor. Bu süre bekleme modunda 25 güne kadar çıkabiliyor. Akıllı saat yardımıyla WhatsApp, Gmail ve pek çok uygulama kullanılabilirken çağrıları yönetmek de mümkün hale geliyor.  Xiaomi Mibro Air akıllı saatin dünyanın farklı ülkelerinde 32,99 dolarlık fiyat etiketi ile piyasaya çıkması bekleniyor. İnternet üzerinden de alınabilecek olan akıllı saat ise Türkiye pazarında yer alıp almayacağı henüz bilinmiyor.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir