Kapat
Vivo Pad Geliyor: Vivo Tablet Pazarına Girmeye Hazırlanıyor!
Haberler 0

Vivo Pad Geliyor: Vivo Tablet Pazarına Girmeye Hazırlanıyor!

Vivo Pad geliyor! Çinli akıllı telefon üreticisi Vivo tablet pazarına girmeye hazırlanıyor. İşte o tablet hakkında ortaya çıkanlar!

Son yıllarda akıllı telefon dünyasında adını sıkça duyurmayı başaran Vivo, 2009 yılında Çin’in Dongguan şehrinde kurulan bir teknoloji firması olarak karşımıza çıkıyor. Shen Wei ve Duan Yongping tarafından kurulan şirketin CEO koltuğunda kurulduğu günden bugüne Shen Wei oturuyor. Oppo, OnePlus, Realme ve IQOO markalarına sahip BBK Electronics’in sahip olduğu isimlerden bir tanesi de Vivo oluyor. Ülkemizde de faaliyet gösteren Vivo, akıllı telefon dünyasındaki başarılarından sonra şimdi de tablet pazarına girmeye hazırlanıyor. Peki, Vivo’nun bu yıl tanıtılması beklenen yeni tableti Vivo Pad neler sunuyor?

Vivo Pad Geliyor: Vivo Tablet Pazarına Girmeye Hazırlanıyor!

Vivo’nun üzerinde çalıştığı tablet modelinin Vivo Pad ismine sahip olması beklenirken markanın almış olduğu patent, Vivo Pad’in daha önce sızdırılan zarif görsellerini doğruluyor. Bu da ince çerçevelere sahip, şık bir tablet göreceğimizin sinyallerini veriyor. Vivo Pad’ın henüz pek çok detayı hakkında maalesef bilgi sahibi değiliz ancak muhtemel bilgiler Vivo’nun Qualcomm ya da MediaTek işlemci, 4 ya da 6 GB RAM ve 8040 mAh batarya ile geleceğini gösteriyor.

cache-v2 (995×644)

Vivo’nun yeni akıllı tablet modelini bu yılın son çeyreğinde tanıtması bekleniyor. Bununla birlikte Vivo da tablet pazarına giriş yapan Xiaomi ve Huawei gibi isimlerin arasına katılmış olacak. Vivo ile aynı çatı altında yer alan ve BBK Electronics’in sahip olduğu Oppo’nun da yakın zamanda bir tablet modeli tanıtması bekleniyor. Akıllı telefon üreticilerinin pandemi ile popüler hale gelen tabletlere olan ilgisi ise dikkatlerden kaçmıyor.

Peki siz Vivo’nun yeni tableti hakkında ne düşünüyorsunuz? Cihaz ile ilgili pek çok bilgi henüz kesinleşmemiş olsa da sizce marka nasıl bir ürün ortaya koyacak?

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir