Kapat
Oyun 0

Super Mario Run IOS için yayımlandı..

Super Mario Run sonunda IOS için yayımlandı..

Nintendo’ nun beklenen oyunu sonunda yayımlandı.

İlk olarak iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın tanıtım etkinliğinde Apple ile ortaklığını duyuran Nintendo, bu ortaklığın ilk meyvesi olarak Super Mario efsanesinin yeni oyununu iOS platformuna sunacağını açıklamıştı.

15 Aralık günü ise Nintendo’nun mobil platforma yaptığı ilk Mario oyunu sonunda App Store üzerinden iOS kullanıcılarına sunuldu.

Super mario run yayımlandı

Toplamda 9 farklı Mario dünyasından oluşan oyun, üç modunu deneyebileceğiniz şekilde ücretsiz olarak indirebilmektesiniz. Fakat modların hepsini oynayabilmek için 10 dolarlık bir ödeme yapmak gerekiyor. Bu fiyat daha önce oyun yayımlanmadan da duyurulmuştu.

Nintendo, iOS için Super Mario hamlesinden oldukça umutlu. Çok fazla ilgi göreceğini düşündüğü yeni oyunun ciddi bir patlama yaparak Pokemon GO’ yu geride bırakma hedefi olduğu söylenmekte. Bazı analistlere göre oyun, oldukça kolay bir şekilde 1 milyar indirilmeye ulaşacak. Bakalım yeni oyun beklenen ilgiyi görebilecek mi?

Super Mario Run Kötü Özellikleri;

Binlerce kişinin anında oynamaya başladığı yeni oyun kullanıcıların farklı gözlemlerine maruz kaldı. Oyunun bir kaç kötü yönünün anında ortaya çıkması bir çok oyuncunun canını sıkmış durumda.

Super mario run

Sürekli internet bağlantısı istemesi ve kısa bir sürede 90MB internet tüketmesi oyunun internet canavarı olduğunu gösteriyor. Ayrıca ilk 3 bölümden sonra 10 dolar para isteyen oyunun sonu bakalım ne olacak?

Super Mario Run Android’ e de çıkacak mı?

Oyunun yapımcı firması Nintendo’ nun Apple ile ortaklığını duyurması oyunun Android ve Windows marketlerine çıkmayacağını gösteriyor. Tabii ki bu durum ileride değişiklik gösterebilir. Hep birlikte neler olacak göreceğiz. Aslantek Teknoloji Haber Sitesi, tüm teknoloji haberlerine ve oyun haberlerine ulaşabilirsiniz.

Super Mario Run hangi cihazlarda oynanabilir?

iOS 8 ve üzeri işletim sistemine sahip olan iPad Pro, iPad Air, iPad 4, iPad mini 2, iPod Touch 6, iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 5C, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus tarafından desteklenmekte.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir