Kapat
Steam Sonbahar İndirimi Başladı: 10 TL’nin Altındaki Oyunlar
Oyun 0

Steam Sonbahar İndirimi Başladı: 10 TL’nin Altındaki Oyunlar

Dünyanın en büyük oyun platformu Steam’de Steam Sonbahar İndirimi başladı! Oyuncuların yakından takip ettiği ve oyun dünyasının önemli oluşumlarından bir tanesi olan Steam, 25 Kasım ve 1 Aralık tarihleri arasında geçerli büyük bir indirime gitti. Pek çok oyunun indirimli fiyatlar ile satışa sunulduğu kampanyada 10 TL’nin altında fiyatlandırmaya sahip oyunları sizler için derledik. İşte karşınızda 10 TL’nin altındaki oyunlar!

Steam Sonbahar İndirimi Başladı: 10 TL’nin Altındaki Oyunlar

Spec Ops: The Line

Aksiyon yapımlarını seven oyuncuların oynamaktan keyif alabileceği oyunlardan bir tanesi olan Spec Ops: The Line, %66’lık büyük bir indirim ile 24 TL yerine 8,16 TL’ye Steam’de satışta!

GRID

Araba yarışı kategorisinin popüler oyunlarından GRID, %75’lik devasa indirimi ile 40 TL yerine sadece 10 TL’ye Steam’de satışta!

F1 2018

Tüm dünyanın televizyonlardan takip ettiği F1 yarışlarını seven ve bu hızlı araçların içerisinde olmayı hayal edenler için F1 2018, %66’lık indirim ile 24 TL yerine 8,16 TL’ye Steam’de satışta!

Sherlock Holmes: Crimes and Punishments

Macera yapımlarını seven oyuncuları yakından ilgilendiren Sherlock Holmes: Crimes and Punishments, %85’lik indirim ile 59 TL yerine 8,85 TL’ye Steam’de satışta!

This War of Mine

Yemek ve ilaç yokluğu çeken, saldırı tehlikesi altında şehirden kurtulmaya çalışan bir grup sivili oynadığınız This War of Mine, %75’lik indirim ile 31 TL yerine 7,75 TL’ye Steam’de satışta!

Tomb Raider

Popüler aksiyon yapımlarından bir tanesi olan Tomb Raider, %85’lik indirim ile 34,99 TL yerine sadece 5,24 TL’ye Steam’de satışta!

Just Cause 3

62 binden fazla değerlendirmeye sahip popüler aksiyon oyunu Just Cause 3, %85 indirim ile 45 TL yerine sadece 6,75 TL’ye Steam’de satışta!

Outlast 2

Korku oyunu denildiğinde ilk akla gelen yapımlardan bir tanesi olan Outlast 2, %80 indirim ile 50 TL yerine 10 TL’ye Steam’de satışta!

Birbirinden farklı yapımların yer aldığı Steam Sonbahar İndirimi listemizin burada sonuna geldik, beğendiğiniz oyunları bizimle yorumlarda paylaşmayı unutmayın.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir