Kapat
Uygun Fiyatlı Akıllı Saat Redmi Watch Tanıtıldı!
Haberler 0

Uygun Fiyatlı Akıllı Saat Redmi Watch Tanıtıldı!

Giyilebilir teknoloji sektöründe aktif rol oynayan Xiaomi’nin uygun fiyatlı akıllı saati Redmi Watch tanıtıldı! Xiaomi’nin alt markası Redmi tarafından geliştirilen saatin uygun fiyat etiketi dikkat çekti. İşte Redmi Watch’ın özellikleri ve fiyatı!

Redmi Watch Tanıtıldı: İşte Fiyatı ve Özellikleri

Xiaomi’nin uygun fiyatlı ürünlerini bünyesinde barındıran Redmi, akıllı bilekliklerden sonra şimdi de akıllı saat alanında rol oynamaya başladı. Redmi’nin yeni akıllı saat modeli Redmi Watch, 1.4 inç büyüklüğünde ve kare formundaki bir ekrana sahipken saatin kasa ağırlığı ise sadece 35 gram olarak açıklandı. Oldukça hafif yapıdaki saatin farklı renklerde kayışlar ile kullanılabileceği de belirtilen detaylar arasında.

Saatin içerisine geldiğimizde 20 farklı tasarımın bizleri karşıladığı noktada 7 farklı spor takibi ve 50 metreye kadar suya dayanıklılığı ile dikkat çeken saatin bir haftaya varan kullanım süresi olduğu ifade edildi. NFC özelliği sayesinde temassız ödeme ve ulaşım kartı gibi özellikleri bünyesinde barındıran cihazın fiyatı ise sadece 45 dolar olarak açıklandı. Saatin ülkemizde satışa sunulacağı konusunda herhangi bir bilgi paylaşılmadı.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir