Kapat
Snapchat Among Us Benzeri Revamp Oyununu Duyurdu!
Haberler 0

Snapchat Among Us Benzeri Revamp Oyununu Duyurdu!

Günümüzün popüler sosyal medya platformlarından biri olan Snapchat Among Us’a benzerliğiyle dikkat çeken bir oyunu uygulamaya ekleyeceğini duyurdu. İşte karışınızda ReVamp!

Pandemi nedeniyle yeni bir yaşam tarzına geçen insanların en büyük motivasyon kaynaklarından biri oyunlar oldu. Özellikle geçtiğimiz yıl tüm dünyayı kasıp kavuran Among Us, grafiksel olarak çok da iyi olmasa da oynanış ve eğlence bakımından insanları kendine çekmeyi başardı.

2018’de piyasaya giren oyun için “Vampir-Köylü” benzetmeleri de yapıldı. Bugünse birçok insanın kullandığı sosyal medya platformu Snapchat, Among Us benzeri bir oyunu uygulamaya ekleyeceğini söyledi.

Snapchat Among Us Benzeri Revamp Oyununu Duyurdu!

2020 yılında karantina süreci nedeniyle birçok genci etkisi altına alan Among Us, en basit şekliyle sosyal çıkarım oyunu diyebiliriz. Bu oyunda oyuncular grup halinde etraftaki görevleri tamamlamaya çalışıyor. Oyuncular arasında ise bir ya da iki tane Imposter(katil) yer alıyor. Katil sayısı ise oyuncu sayısına göre değişiklik gösteriyor.

Bu katiller masum oyuncuları kimsenin göremeyeceği bir yerde öldürerek oyuna devam ediyor. Diğer oyuncular ise Imposter’i bulmaya çalışıyor. Sosyal medya platformu olan Snapchat ise uygulamanın oyun bölümüne Among Us benzeri bir oyun ekleyeceğini açıkladı. İsmi ReVamp olan oyun Among Us’a benzerliğiyle dikkat çekerken, bazı farkları da beraberinde getirdi.

Among Us’ın aksine katil yerine vampirin arandığı oyunu maksimum altı kişi oynayabilecek. Oyundaki beş kişi görevleri tamamlarken Among Us’da olduğu gibi vampir içlerinden bir kişiyi öldürmeye çalışacak. Zynga’nın geliştiriciliğini üstlendiği ReVam, yapmcının Snapchat’de yayınlayacağı üçüncü oyun olacak. Son olarak ise ReVamp’ın ne zaman kullanımda olacağı hakkında bir bilgi verilmedi. Peki sizin bu oyun hakkındaki düşünceleriniz nelerdir yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir