Kapat
Yeni God of War Ragnarok Videosu Yayınlandı!
Haberler 0

Yeni God of War Ragnarok Videosu Yayınlandı!

Playstation 5’in en çok beklenen oyunlarından biri olan God of War Ragnarok videosu sonunda yayınlandı! İşte tüm oyun severleri heyecanlandırmayı başaran o görüntüler.

Sony’nin tasarladığı ve 2022’de çıkması beklenen God of War Ragnarok uzun beklentilerin sonunda yaklaşık bir yıl önce Playstation 5 tanıtımında karşımıza çıkmış ve kısa teaser videosu ile birlikte oyuncuları hem çok heyecanlandırmış hem de büyük dikkat çekmişti. Oyuncuların merakla beklediği yapım hala piyasaya sunulmamış olsa da tanıtım videosu yayınlandı!

Yeni God of War Ragnarok Videosu Yayınlandı!

Oyuncuların büyük bir merakla beklediği God of War Ragnarok, 2018 yılında çıkan serinin son oyunundaki hikâyeyi devam ettirecek gibi görünüyor. 2022 yılında çıkması beklenen oyunda Kratos ve Atreus’un akıbetini görme şansına sahip olacağız. Nordic Mitolojisini konu edinen oyunun sonunda Thor karşımıza çıkmış ve oyun zirve yaptığı heyecanlı ve çok önemli bir sahne ile sona ermişti. Serinin devam oyununda Thor karakterini Sons of Anarchy ve The Walking Dead dizisinden tanıyacağınız Amerikalı oyuncu Ryan Hurst’un canlandıracağı da açıklandı. Videonun son kısmında gözüken küçük kız kadar Tyr (Nors mitolojisinde savaş tanrısı) karakterinin de hikâyede son derece önemli bir yerinin olacağını tahmin edebiliyoruz.

Yayınlanan videoya bakılırsa oyun tam da kaldığı yerden devam ediyor. Videoda farkedileceği üzere yeni karakterlerin dışında yeni dövüş dinamiklere de yer verilmiş. Özellikle Atreus’un sahip olduğu yeni kombolar ve yetenekler oldukça heyecan verici gözüküyor. Playstation 5 dışında Playstation 4 versiyonun da çıkacağını bildiğimiz oyunun önümüzdeki yıl piyasaya çıkması bekleniyor. Peki siz God of War Ragnarok hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce oyun bir önceki seride ki kadar ilgi toplayabilecek mi?

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir