Kapat
Battlefield Mobile Test Süreci Play Store'da Başladı!
Haberler 0

Battlefield Mobile Test Süreci Play Store’da Başladı!

Oyun dünyasının önemli isimlerinden Electroinc Art (EA), 2022 yılında çıkması beklenen Battlefield Mobile oyununun test sürümünü Play Store’da yayınladı!

Dünyanın en büyük oyun şirketlerinden Electronic Art (EA), Battlefield Mobil için deneme sürecini resmen başlattı. Oyun öncelikle Endonezya ve Flipinler’de sınırlı sayıda kullanıcı için erişime açıldı. Sonbahar aylarında ise daha fazla ülkeye deneme sürümünün açılacağını söyleyen EA, ön kayıtların Play Store’dan yapılacağını söyledi.

EA’in açıklamasına göre, her ön kayıt yaptıran Battlefield Mobil’e erişemeyecek. Kayıtların sınırlı olmasından dolayı yalnızca seçilmiş kişiler oyunu test edebilecek. Battlefield Mobil’ı deneyimlemek isteyen oyuncular bu imkândan faydalanbilmek için bir internet bağlantısına sahip olmak zorunda.

Battlefield Mobile Test Süreci Play Store’da Başladı!

Battlefield Mobile’ın test sürümünü Play Store’da yayınlayan Electroincs Art (EA), oyunun ücretsiz olarak oynanabileciğini duyurdu. Battlefield Mobile, Industrial Toys şirketi tarafından geliştirildi ve oyunun yapım aşamasında pek çok uzman oyun geliştiricisi yer aldı. Yapım şirketi Battlefield Mobile’a özel olarak Battle Pass’ler, kozmetik öğeler ve materyaller olacağını da belirtti

 Bunun dışında oyunun hala geliştirilme aşamasında olduğunu söyleyen yapım şirketi, oyunun beta sürümünün sadece android 7.0 ve üzeri telefonlarda açılacağını aktardı. Oyunun her cihazda optime edilemeyeceğini de vurgulayan EA, nihai sürümün ise daha fazla telefonu destekleyeceğini müjdeledi. EA, test sürecinin ilk olarak hangi ülkelere genişleyeceğini ve oyunun nihai sürümünün ne zaman piyasada olacağı ile ilgili herhangi bir şey söylemedi.

Battlefield Mobile ilk olarak Kapalıçarşı haritasını ve klasik bir Battlefield modu olan Conquest’i kullanıcılar ile buluşturacak. Ayrıca bilgisayar sürümüyle aynı deneyimi yaşatabilecek yeniliklere de kavuşacak. EA’in paylaşımına göre oyun çapraz bağlantıyı da desteklemeyecek. Yani konsol veya PC’deki sürümüyle bağlantısı olmayacak. Bu arada test aşamasında kaydedilen ilerlemelerde tüm oyuncuların eşitliği için silinecek.

Peki, siz Battlefield Mobile hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce oyun geçmişte elde ettiği başarısını mobil sürümünde de devam ettirmeyi başarabilecek mi?

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir