Kapat
Oyun 0

Project Scorpio Konsolun Çıkış Tarihi Belli Oldu

Microsoft’un sevilen ve beklenen oyun konsolları arasında yer alan Project Scorpio yakında yapılacak olan E3 2017 fuarında konsol meraklılarına tanıtılacak. Microsoft, fuar yapmadan kısa bir süre önce, yayınladığı videoyla konsolu tanıttı. Oyun konsolu herkesi meraka sürükleyen bir değişimle geliyor.

Adı Değişebilir!

Project Scorpio olarak beklediğimiz oyun konsolunun adı değişebilir. Söylentilere göre adı Xbox One 10S olarak değişecek. Aslında Microsoft’un yayımladığı tanıtım videosunda rakip marka olan Sony’e de atıfta bulunmuşlar. Microsoft konsol için son hazırlıkları tamamladı gibi duruyor. Oyun konsolunu merakla bekleyenler için Project Scorpio’yu görebilecekleri en yakın tarih ise E3 2017 fuarı olacak.

Ürünün tanıtım videosu kapsamında yayımlanan videoda tema olarak “Gerçek Gücü Hisset” teması kullanılmıştır. Aynı zamanda temada lunapark sahnesi de yer almaktadır. Lunaparkta yer alan bir çadırda 6>4 ifadesinin olması da kullanıcıların dikkatlerinden kaçmadı. Yer alan bu işaretin Project Scorpio konsolunun sahip olduğu 6 TFLOPS işlem gücünün Play Station 4 PRO’nun sahip olduğu 4.2 TFLOPS performansından yüksek olduğuna dikkat çekiyor.

Çıkış Tarihi Nedir?

Videoda kalabalık bir ortamda X10S101-317 kombinasyonu da izleyenlerin dikkatlerinden kaçmadı. Bu kombinasyona göre oyun konsolu X Box 10 veya Xbox One 10 S olarak gelebilir. Yer alan diğer karakterler ise oyun konsolunun çıkış tarihi olan 13 Ekim 2017 tarihini gösteriyor.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir