Kapat
Popüler Kripto Para Borsası Binance’de Listelenen SHIB Nedir?
Kripto Paralar 0

Popüler Kripto Para Borsası Binance’de Listelenen SHIB Nedir?

Son dönemin popüler isimlerinden SHIB, dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’de listelenmeye başladı. Peki Binance’de listelenen SHIB nedir?

Son dönemde dünya genelinde ve en çok da ülkemizde popüler hale gelen kripto paralara ilgi yoğun bir şekilde devam ediyor. Her geçen gün yeni yatırımcılara ev sahipliği yapan kripto para dünyasından gelişmeler geliyor. DOGE’den sonra şimdi de SHIB dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Peki kısa süre içerisinde bu kadar popüler olan SHIB aslında ne?

Popüler Kripto Para Borsası Binance’de Listelenen SHIB Nedir?

Son zamanların popüler kripto parası SHIB, ilk olarak $0.0000005 satış fiyat ile ortaya çıkan ve 1,000,000,000,000,000 toplam arza sahip kripto paradır. Kucoin ve Huobi borsalarından satın alınabilen SHIB, şimdi de Binance’de listelenmektedir. Geçtiğimiz günlerde Elon Musk’ın SHIB ile ilgili paylaşımı kripto paranın yükselişinde büyük rol oynamıştır.

Sadece son iki günde altı kat değerlenen SHIB coinin yakın zamanda DOGE’nin tahtını sallaması bekleniyor. Elbette bunların yatırım tavsiyesi olmadığının altını çizelim ve yatırım yapma kararının sizin olduğunu belirtelim. Peki siz SHIB hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce bu kripto para yeni DOGE olabilir mi?

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir