Kapat
Haberler 0

Google’ın Yanlışlıkla Tanıttığı Kulaklığı Pixel Buds A Duyuruldu!

Google’ın yanlışlıkla tanıttığı kulaklığı Pixel Buds A duyuruldu! Google, Android işletim sistemine ait resmi Twitter hesabından yanlışlıkla yeni kablosuz kulaklığını tanıttı.

Teknoloji devi Google, Android işletim sistemine ait resmi Twitter hesabından yanlışlıkla bir paylaşım yaptı. Yapılan paylaşımda Google’ın yeni kablosuz kulaklığı Pixel Buds A’ya yer verildi. Bir hatadan dolayı yeni kablosuz kulaklığını duyuran şirket kısa süre içerisinde paylaşımı kaldırsa da bu durum pek çok kişi tarafından fark edildi.

Google’ın Yanlışlıkla Tanıttığı Kulaklığı Pixel Buds A Duyuruldu!

d372b4cdd472bc389d324270f45561afa2062969.jpeg (1280×720)

Google, Android’in resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Pixel Buds A’ya dair pek fazla detay vermese de bu durum yeni kablosuz kulaklığın ortaya çıkmasında yeterli oldu. Twitter paylaşımında Pixel Buds A’nın tasarımı ve bazı teknik özellikleri gözler önüne serildi. Bu paylaşımda Pixel Buds A’nın yüksek ses kalitesi ve hızlı Bluetooth eşleşmesi gibi özelliklerine değinildi. Aynı zamanda yeni kablosuz kulaklık ile birlikte Google Fast Pair özelliğinde iyileştirmeler yapıldığı ve kullanıcıların bu iyileştirmeyi deneyimleyebilecekleri ifade edildi.

Kablosuz kulaklığın tasarımı açık bir şekilde görülürken, Pixel Buds A dokunmatik kontrol yüzeyi ile birlikte geliyor. Android 6 ve daha yeni işletim sistemleri ile uyumlu çalışabilen kulaklığın fiyatının ne olacağı ise henüz bilinmiyor. Pixel Buds A’nın fiyatının ve diğer teknik özelliklerinin resmi tanıtım ile yakın zamanda duyurulması bekleniyor.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir