Kapat
Kaybolan Eşyalarınızı Bulmanızı Sağlayan AirTag Satışa Sunuldu!
Haberler 0

Kaybolan Eşyalarınızı Bulmanızı Sağlayan AirTag Satışa Sunuldu!

Geçtiğimiz haftalarda tanıtılan ve kaybolan eşyalarınızı bulmanızı sağlayan AirTag satışa sunuldu! Apple’ın yeni aksesuarının fiyatı tek başına 299 TL, dörtlü paket halinde ise 999 TL oldu.

Apple’ın geçtiğimiz haftalarda tanıtımını yaptığı farklı aksesuarı AirTag, bugün itibariyle satışa sunuldu. Kaybolan eşyalarınızı bulmaya yarayan aksesuarın iOS cihazlarda hassas konum tespiti yapabilmesi gibi özellikleri ise dikkat çekti. AirTag, sürekli olarak kaybolan eşyalarını aramaktan sıkılan kişilerin işine yarayacak gibi görünüyor.

AirTag Satışa Sunuldu: İşte Özellikleri ve Fiyatı

Belirli bir alan içerisinde kaybolan eşyalarınızı bulmanızı sağlayan Apple AirTag, U1 yonga seti üzerine tasarlandı. Bluetooth LE standardı ile çalışan aksesuar, iOS cihazlar ile hassas konum takibi yapabiliyor. Üzerinde bulunan dahili hoparlörü sayesinde sesli uyarı yapabiliyor ve bu da aradığınız eşyayı bulmanızı büyük ölçüde kolaylaştırıyor.

AirTag’ın en güzel özelliklerinden bir tanesi ise topluluk özelliği oluyor. Topluluk özelliği sayesinde AirTag’ınız sizin kapsama alanınızın dışına çıksa dahi yakınında herhangi bir iPhone cihaz varsa sinyal gönderebiliyor. Find My uygulaması ile senkronize çalışna ve gizliliğe önem veren aksesuar istenmeyen kişiler tarafından takip edilemiyor.

Son olarak bir yıla varan pil ömrü sunan AirTag’ın bataryası kolayca değiştirilebiliyor. Bir AirTag satın almak isteyen kişilerin tek başına 299 TL, dörtlü paket halinde ise 999 TL ödemesi gerekiyor. Eğer aksesuarınız için bir kılıf satın almak isterseniz de pek çok farklı seçenek sizleri bekliyor.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir