Kapat
Oyun 0

PlayerUnknown’s Battlegrounds erken erişimden çıkıyor!

PlayerUnknown’s Battlegrounds erken erişimden çıkıyor ve çöl haritası geliyor!

Anlık kullanıcısı sayısı 2.7 Milyon kullanıcı sayısını aştığı PlayerUnknown’s Battlegrounds artık erken erişimden çıkıyor. Kısaca PUBG olarak da çağırdığımız popüler oyun 20 Aralık tarihinde 1.0 sürümüyle artık bizlerle olacak. Peki 1.0 sürümüyle birlikte neler gelecek ?

Erken erişim sürecinden çıkmasıyla PUBG 1.0 sürümüyle birlikte çöl haritasını da bizlere sunmuş olacak. Halihazır da Test Server’larda oynanan çöl haritası da artık resmi olarak oynanılabilir olacak. PUBG’nin erken erişimden çıkmasıyla bug ve optimizasyon sorunlarının da daha iyi bir hale geleceğini umuyoruz. “Yıl sonu gelmeden erken erişimden çıkacak” diyen yapımcı sözünü tutmuş gibi gözüküyor.

Ayrıca PlayerUnknown’s Battlegrounds’un çıkmasıyla birlikte engellerden atlama özelliğinin de oyuna ekleneceğini de unutmayalım. Bu özellik ile pencere gibi benzeri yerlerden atlayabilmemizi sağlıyor. Ayrıca daha iyi bir kullanıcı arayüzü, daha gerçekçi araba kullanımı gibi özellikler de oyuna geleceği duyuruldu.

Aşağıdaki oynatıcıdan engellerden atlama ile ilgili videoyu izleyebilirsiniz.

Ferhat Çark {Alathor}

Bilgisayar programcılığı mezunu, teknoloji ve oyunlara oldukça ilgili. Tüm tecrübe ve deneyimlerini sitemiz için kullanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir