Kapat
Oyun 0

PES 2017 Android ve IOS’ a geliyor..

PES 2017 Android ve IOS’ a geliyor.. Kısmen yayınlandı..

Konami’ nin bu seneki kozu olan Pro Evolution Soccer 2017, Android ve iOS için kısmen yayınlandı!

Futbol oyunları denildiğinde akla gelen iki büyük isim var. Biri Fifa diğeri ise PES! Yıllardır egemenliğini sürdüren bu iki oyun aralarında ki rekabeti de her geçen gün oldukça kızıştırıyor. Bir yanda EA GAMES diğer yanda ise KONAMI oldukça büyük bir rekabet içerisinde olan iki dev şirket her geçen gün farklı yenilikler ve geliştirmeler ile geliyor. Fifa‘ nın avantajı resmi ligler olup fazla takım barındırması, PES ise oynayan kitle açısından oldukça büyük bir koza sahip.

122cc822de9da476089310e26da54fd61a3d764a

PC oyunlarında ki rekabet yavaş yavaş Mobil telefonlara da sıçramış durumda. Fifa 3-4 senedir mobil için Fifa versiyonlarını çıkartarak burada tek başına hüküm sürüyordu. Fifa 17 yerine ise Fifa Mobile’ ı çıkartarak farklı oyun stiline geçen EA Games ne kadar doğru yaptı bilmiyoruz. Şimdi ise PES 17 mobil için geliyor. KONAMI Konsol ve PC‘ de ki rekabeti şimdi mobile taşımaya hazırlanıyor. Android’de yayınlanmamış haliyle yayınlanma gibi bir garip durumu olan PES 2017, iOS’te ise şu anda sadece Avustralya’da yayınlandı.

Android için “Bu oyun yayımlanmamıştır, kararsız çalışabilir” uyarısı da veren PES 2017’nin tam çıkışının ise ne zaman olacağı şu an için belirsiz. Ancak eğer şans eseri indirebilir ya da Avustralya App Store mağazasından edinebilirsiniz. Umarız ki PES 17 yakın zamanda mobil cihazlarımıza tamamen indirilebilir durumda olur. Tahmin ediyoruz ki bir çok kişi sabırsızlıkla bunu bekliyor.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir