Kapat
Outlook Hesap Silme Nasıl Yapılır?
Genel 0

Outlook Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Outlook hesap silme nasıl yapılır? İşte herkesin merak ettiği Microsoft’un e-posta servisi Outlook’da hesap nasıl silinir sorusunun cevabı!

ABD’li teknoloji devi Microsoft, pek çok çevrimiçi hizmeti ile milyonlarca kullanıcıya hizmet veriyor. Windows işletim sistemi ile tanınan şirket aslında daha pek çok hizmet sunuyor. Microsoft’un en popüler çevrimiçi hizmetlerinden bir tanesi ise e-posta servisi olan Outlook. Gmail’in en büyük rakibi Outlook, eski adıyla Hotmail, internet dünyasının en eski e-posta servisleri arasında. Peki nasıl yapılır? İşte cevabı!

Outlook Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Microsoft Outlook hesabınızı silmek için takip etmeniz gereken bazı adımlar bulunmaktadır. Hesabınızı silmek için şunları yapmalısınız:

  1. Microsoft Outlook hesabınıza giriş yapın.
  2. Hesap silme için buraya tıklayın.
  3. Açılan sayfada Microsoft hesabınızı silmek istediğinizden emin olmak için size hesabınızı silmek isteyip istemediğinizi soracaktır. Bu onayın yanı sıra aynı ekranda verilerinizin kaç gün süreyle saklanmasını istediğinizi de seçmelisiniz. 30 veya 60 gün olarak seçim yapabilirsiniz.
  4. Sonraki adımda gerekli uyarıları okuyun ve onaylayın, son adımda ise hesabınızı kapatma nedeninizi yazın. Formu gönderin ve hesabınızı silin.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir