Kapat
Teknoloji basınında yer alan bilgiler ışığında OnePlus 8T tanıtım tarihi 14 Ekim’i işaret ederken
Haberler 0

OnePlus 8T Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı!

Geçmişten günümüze kullanıcılarla buluşturduğu akıllı telefonlar ile büyük övgüler alan OnePlus’ın yeni amiral gemisi akıllı telefonu OnePlus 8T ile ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Teknoloji basınında yer alan bilgiler ışığında OnePlus 8T tanıtım tarihi 14 Ekim’i işaret ederken etkinliğin içerisinde bulunduğumuz mevcut durum nedeniyle çevrimiçi olarak gerçekleştirileceğini de belirtelim.

Geçtiğimiz aylarda OnePlus 8 modeli ile amiral gemisi sınıfına yeni bir model ekleyen OnePlus’ın yeni amiral gemisi modeli üzerindeki çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Çin’in Apple’ı olarak nitelendirilen Çin merkezli akıllı telefon üreticisinin ortaya koyduğu modeller bu tabiri destekleyen en önemli unsurların başında geliyor. Markanın geçtiğimiz günlerde OnePlus 8 ailesi ile ilgili çevrimiçi bir kılavuz yayınlaması ve BIS sertifikası alması dikkatleri üzerine çekse de yeni akıllı telefon modeli ile ilgili resmi bir bilgiye yer verilmemişti.

OnePlus 8T Tanıtım Tarihi: İşte Yeni Amiral Gemisinin Özellikleri

Her yıl bir ana model ve bir T takısına sahip model olmak üzere toplamda iki farklı akıllı telefon çıkaran OnePlus’ın OnePlus 8T modeliyle amiral gemisi sınıfına yeni bir akıllı telefon modeli eklemesi bekleniyor. Sızdırılan bilgiler kesin olmamakla birlikte OnePlus 8T’de 6,5 inç büyüklüğünde, FullHD+ çözünürlüğünde ve 120 Hz yenileme hızına sahip bir ekran, 48 MP, 16 MP, 5 MP ve 2 MP’den oluşan arka kamera kurulumu, 32 MP çözünürlüğünde bir ön kamera göreceğimizi gösteriyor.

Amiral gemisi her akıllı telefonda olduğu gibi OnePlus 8T modelinde de en çok merak edilen özelliklerden olan performans noktasındaysa Snapdragon 865 yonga seti, 8 ve 12 GB RAM seçenekleri, 128 ve 256 GB depolama alanı ve 65W hızlı şarj destekli 4500 mAh kapasiteye sahip bir batarya bizleri karşılıyor. Android 11 üzerine inşa edilmiş olan OxygenOS 11 ara yüzü ile gelen akıllı telefonun tanıtım tarihinin ise 14 Eylül olacağı söyleniyor. Etkinlik öncesi elde edilen bilgiler bu kadarla sınırlıyken yeni amiral gemisi modelinin renk seçenekleri ve fiyatı ile ilgili bir bilgi yer almıyor.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir