Kapat
Bütçe Dostu Apple Watch SE 15 Eylül'de Tanıtılacak!
Haberler 0

Bütçe Dostu Apple Watch SE 15 Eylül’de Tanıtılacak!

Akıllı telefon sektöründe olduğu kadar akıllı saat dünyasında da oldukça büyük bir pazar payına sahip olan Apple, bütçe dostu Apple Watch SE modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Marka geçmişten bugüne hep kaliteli ürünleri yüksek fiyatlarla satışa sunması ile bilinse de artık Apple cephesinde bazı şeyler değişiyor gibi görünüyor. Apple, akıllı telefon modellerinde olduğu gibi akıllı saat modellerinde de uygun fiyatlı seçenekleri kullanıcıları sunmaya başlıyor. Bu durumun markanın düşen satış rakamlarını tekrar eskisi haline getirebileceği tahmin ediliyor. İşte 15 Eylül’de tanıtılması beklenen uygun fiyatlı Apple Watch SE ile ilgili bilinin tüm detaylar!

Dünyanın önemli teknoloji markalarından Apple, her yıl düzenlediği etkinliğini bu yıl için COVID-19 nedeniyle ertelemiş ve etkinliğin ne zaman gerçekleşeceği hakkında bilgi vermemişti. Kullanıcıların merakla beklediği etkinlik tarihi nihayet ortaya çıktı, Apple’ın yeni ürünlerinin 15 Eylül’de tanıtılacağı açıklandı. Pek çok kişinin merakla beklediği etkinlikte bu yıl yeni Apple Watch 6 ve kullanıcıların ilk defa göreceği Apple Watch SE’nin tanıtılması bekleniyor.

Apple Watch SE Hakkında Tüm Bilinenler!

Apple’ın içerisinden bağlantıları olduğunu iddia eden Jon Prosser’in paylaştığı bilgilere göre yeni bütçe dostu akıllı saat modeli 40 ve 44 mm olmak üzere iki farklı kasa boyutuna sahip olacak. Her iki modelde de GPS ve LTE seçenekleri ayrı ayrı satın alınabilecek. Bu durumda teknoloji marketlerinde kullanıcıların tercih edebileceği toplamda 4 farklı seçenek yer alacak. Herkesin Apple akıllı saat kullanabilmesini sağlayacak olan Apple Watch SE, Apple Watch 4 kasasını kullanırken bu saati uygun fiyatlı yapacak şey ise Always On Display ve EKG özelliklerinin yer almıyor oluşu olacak.

Apple Watch’ın en sevilen iki özelliğinin bu akıllı saatte yer alamayacak olması fiyat anlamında olumlu etki oluştursa da kullanıcıların bu duruma nasıl bir tepki göstereceğini tanıtımın ardından ortaya çıkacak olan görüşler belirleyecek. Son olarak ise yine Prosser tarafından paylaşılan bilgilere göre Watch SE modeli M9 çipini kullanacak. Apple Watch SE hakkında bugüne kadarki en detaylı bilgiyi paylaşan Jon Prosser’in iddialarının gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini ise 15 Eylül’de gerçekleştirilecek olan etkinlik belirleyecek.

Apple’ın uygun fiyatlı akıllı telefonları genel olarak olumlu geri bildirimler alsa da bu durumun akıllı saatlerde nasıl olacağını zaman gösterecek. Peki siz markanın yeni bütçe dostu akıllı saati hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir