Kapat
Mobil 0

Motorola Moto G4 Plus Türkiye’ de satışta..

Lenovo’ nun satın aldığı Motorola uzun bir aradan sonra tekrar Moto G4 Plus ile Türkiye akıllı telefon pazarına geri döndü.

Bir dönem ülkemizde aktif bir şekilde faaliyet gösteren ancak daha sonra çeşitli nedenlerden dolayı Türkiye pazarından çekilen Motorola, bazı ürünlerini Türkiye’de satışa sunarak tamamen geri döneceğinin sinyallerini verse de bir türlü Türkiye pazarına giriş yapamamıştı.

Geçtiğimiz süreç içerisinde Lenovo şirketinin bünyesine dahil olan Motorola, şimdi Lenovo çatısı altında Türkiye pazarına resmi olarak giriş yaptı. İlk olarak Motorola Moto G4 Plus modelinin ülkemizde satışa çıkmasıyla başlayan Motorola’ nın geri dönüşü, Motorola yerine Lenovo markasıyla sürdürülüyor. Bu nedenle cihaz ülkemizde Lenovo Moto G4 Plus olarak adlandırılıyor. Cihazın görünümü kötü olmasa da özellikleri bana pek iç açıcı gelmedi.

Moto G4 Plus Teknik Özellikleri

Ülkemizde satışa sunulan Moto G4 Plus modeli gücünü gücünü Snapdragon 617 işlemcisinden alırken cihazda 2GB RAM bulunuyor. Aynı zamanda cihazda 16GB depolama alanı, 5MP ön ve 16MP arka kameraya yer verilmiş. RAM miktarının yetersiz kalacağını düşündüğüm cihaz fiyat olarak çok pahalı değil. Rakibinin çok fazla olduğu şu zamanda ne kadar tutunabilecek hep beraber göreceğiz.

Lenovo Moto G4 Plus, ülkemizde 1299TL fiyat etiketiyle bir teknoloji mağazasında satışa sunulmuş durumda.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir