Kapat
Haberler 0

Microsoft Edge Rekor Kırıyor! 1 Milyon İndirmeyi Geçti!

Microsoft Edge Rekor Kırıyor! 1 Milyon İndirmeyi Geçti!

Microsoft Edge’ i bilgisayarlarımız da çok fazla kullanmasakta Google Play Store’ da şaşırtan indirme rakamlarına ulaştı. Microsoft’ un tarayıcısı Google Play’ da 1 milyon indirme rakamına ulaşarak, ” en iyi ücretsiz uygulama ” kategorisinde 3. sıraya yerleşti. İndirme sayısı hala Chrome ve Firefox’ un gerisinde olsa da başarılı indirme rakamları ile bir yer edinmiş görünüyor.

Karşılaştırma yaparsak, iOS için1 Aralık’ta başlatılmasından bu yana uygulama Apple’ın App Store’da beta kayıtlarının üst sınırı nedeniyle sadece 10,000’den fazla indirime ulaştı. Google’ın daha az kısıtlayıcı beta işlemi, daha fazla Android kullanıcısının beta’yı 29 Kasım’daki resmi başlatmadan önce indirebileceği anlamına geliyordu.

Bildiğiniz gibi Edge, Windows 10 ile entegre olan Microsoft’un internet tarayıcısı. Alt gezinme çubuğundaki bir simge Windows 10 PC’de bıraktığınız yerden devam etmeniz için izin verir. Ayrıca, Sık Kullanılanlar, Geçmiş ve Okuma Listesi’ni cihazlar arasında senkronize edebilirsiniz. Diğer özellikler arasında dahili bir karanlık mod ve gizliliği artırmak için InPrivate göz atma yer alıyor. Son zamanlarda, Microsoft, Windows deneyimini daha akıcı hale getirme amacı ile Windows 10’u Android ve iOS cihazlarında kullanmak için adımlar atıyor.

Bakalım Microsoft Edge gibi diğer uygulamalarını da mobil de ne kadar hayatımıza sokabilecek.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir