Kapat
Mobil 0

Karşınızda HTC U11 Plus

HTC firması akıllı telefon sektöründe daha aktif rol alabilmek ve piyasa etkinliğini arttırmak için şirketin mobil kanadına ait fikir ve mülk haklarını Google’ye devretmişti. Google tarafından henüz yeni model üzerinde çalışılmaya başlamadan, yüksek bir ihtimalle HTC mühendislerinin tasarladığı son ürün olan HTC U11 Plus görüntüleri paylaşıldı.

Mobil sızıntılar üzerine nam salmış olan Evan Blass, geçtiğimiz hafta HTC’nin yeni ürünü ile ilgili sağlam bilgiler vermişti. U11 Plus hakkında paylaşılan yeni bir videoda ise cihazın tüm tasarımı kullanıcıların beğenisine sunuldu.  İlgili videoyu aşağıda paylaşılmıştır.

Yeni paylaşımlara göre, HTC U11 Plus 158.2 x 74.6 x 9.1mm boyutlarında olacak. 6 inçlik ekrana sahip olan bu cihazın boy orantısı ise 18:9 olacağı belirtildi.

4000 mAh gücünde, diğer cihazlara oranla daha iyi bir  bataryadan beslenecek olan HTC U11 Plus şimdiden merak uyandırdı.

HTC U11 Plus ne zaman satışa sunulacak?

HTC U11 Plus‘un ne zaman raflardaki yerini alacağı ile ilgili bir ayrıntı verilmedi. Android 8.0 Oreo ile karşımıza çıkacak olan cihazın satış tarihinin önümüzdeki hafta açıklanması bekleniyor.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir