Kapat
Haberler 1

İncir.com İflas Etti.. Bir çok kişi mağdur..

Kısa sürede önemli bir konuma gelen e-ticaret liderlerinden olan incir.com iflas ettiğini duyurdu.

3 gün önce sitesinden paylaşılan ve her kullanıcısına mail atan incir.com iflas ettiğini duyurdu. Şirket yatırımcı bulamadığını ve 15 temmuz darbesini neden olarak öne sürdü. 18 temmuzda yatırımcı bir şirketle prensip anlaşmasına varan şirket 15 temmuz olayları nedeniyle anlaşmanın iptal olduğunu ve daha sonra zorlu bir sürece girdiklerini bunun üstesinden gelemediklerini bu yüzden tüm faaliyetlerinin durdurulduğunu duyurdu.

Bu olaydan dolayı bir çok incir.com kullanıcısı mağdur oldu. İncir özel paketlerinden alan, ve siteden bakiyesi olan kullanıcılar geri dönüş almakta zorlandı. Özellikle bu açıklamanın bayram tatili öncesinde yapılması akılda soru işaretleri bıraktı. İncir.com mağdurları bayram tatili nedeniyle yaklaşık 8 9 gün boyunca hiç bir özel veya devlet kurumuna mağduriyetleri için başvuru yapamadı. Bence incir aldı  ve gitti. Ciddi anlamda çok büyük gelirler sağladığını düşündüğümüz e ticaret sitesi benim düşüncem olarak bu durumu özellikle bayram öncesi olarak yaptı.

İncir.com mağdurlarına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. İnşallah mağduriyetleri giderilir..

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

“İncir.com İflas Etti.. Bir çok kişi mağdur..” üzerine 1 yorum

  1. Ahmet dedi ki:

    Valla, su kolay yonden para kazanma hayali kuran herkese mustahak olsun bu. Adamlar kazikladilar ve gittiler. Bir de kayros cilginligi artik ayak takimina da dustu yakinda patlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir