Kapat
Mobil 0

Google’ ın tanıtacağı Pixel XL tasarımı ve özellikleri.

Bir twitter fenomeni OnLeaks’in güvenilir kaynaklardan elde ettiği bilgilere göre Google’ın yeni telefonu Pixel XL’ in tasarımı ve özellikleri bu şekilde olacak.

Google’ın yeni Pixel telefonlarını 4 Ekim tarihinde tanıtacağını artık hepimiz biliyoruz. Muhtemelen Pixel’in 5 inç, Pixel XL’ın ise 5.5 inç ekran büyüklüğüne sahip olacağını tahmin ediyoruz. Bu tahminlerimize karşılık Google’ın yeni telefonlarının 3D modelleme görüntülerinin yer aldığı bir video twiytter fenomeni tarafından yayınlandı.

OnLeaks’in güvenilir kaynaklardan aldığı bilgilere göre Pixel XL, 154.72 x 75.74 x 7.3 mm boyutlarına sahip olacak. Yani neredeyse geçtiğimiz yıl tanıtılan Nexus 6P (159.3 x 77.8 x 7.3 mm) ve iPhone 7 Plus (158.2 x 77.9 x 7.3 mm) ile aynı boyutlarda olacak. Bunun dışında arka kısmı, parmak izi tarayıcı ve ana kameranın gömülü olduğu cam plakayla kaplı halde gelecek. Aşağıdaki video ile Pixel XL’ın 360 derecelik görünümünü inceleyebilir daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tasarım olarak gözümüze Aslantek Teknoloji haber sitesi olarak biz google’ ın yeni telefonunu beğendik. Ara yüzü olmadığı için RAM miktarınında sorun çıkaracağını düşünmediğimizden Nexus modelleri gibi tercih edilebilir bir telefon olmuş. 4 Ekim’ de daha detaylı ve kesin bilgileri sizler ile paylaşacağız.

Son olarak her iki modeli Android 7.1 Nougat işletim sisteminin çalıştıracağı da kesin bilgiler arasında. İşlemci ve RAM olarak ise Snapdragon 821 ve 4GB olacağı öne sürülmüş.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir