Kapat
DJI Tello Drone BİM'de Satışa Çıkıyor: 250 TL Daha Ucuz!
Haberler 0

DJI Tello Drone BİM’de Satışa Çıkıyor: 250 TL Daha Ucuz!

Son yıllarda oldukça popüler olan, iş ve eğlence amaçlı kullanılabilen drone modelleri popüleritesini bugün de hala korumaya devam ediyor. Dünyanın en büyük drone üreticileri arasında yer alan DJI’ın DJI Tello drone modelinin ise önümüzdeki hafta Türkiye’nin en büyük zincir marketleri arasında yer alan BİM’de satışa sunulması bekleniyor. Aktüel ürünler arasında yerini alan drone modelinin detayları ise haberimizde yer alıyor.

COVID-19 ile birleşen sıcak yaz günlerinde eğlenceli aktivite arayışında olan kişiler drone modellerini havalandırmaya ve çekimler yapmaya başlıyor. Bu ürünlere yeni giriş yapacak kişileri ilgilendiren bir model ise önümüzdeki hafta piyasadan daha ucuza BİM’de satışa sunulacak olan DJI Tello modeli oluyor.

DJI Tello 10 Temmuz’da BİM’de Satışa Çıkıyor

Dünyanın en büyük drone üreticilerinden bir tanesi olan DJI’ın Tello modeli 10 Temmuz’da Türkiye’nin en büyük zincir marketlerinden olan BİM’de satışa çıkıyor. BİM’in aktüel ürünler kataloğunda 499 TL fiyat etiketiyle listelenen modelin haricinde çeşitli teknolojik ürünler bulunuyor. DJI Tello’nun teknik özelliklerine bakıldığında ise 13 dakika havada kalma süresi, telefon ile kumanda edilme, otomatik iniş ve kalkış, 360 derece çekim modu gibi detaylar görülüyor. 100 metre kumanda mesafesine sahip olan Tello modelinin 5 MP fotoğraf çekebilme ve 720P video kaydedebilme yeteneği bulunuyor.

30 metre yüksekliğe ulaşabilen DJI Tello elektronik görüntü sabitleme özelliğine sahipken 19 km/s hıza ulaşabiliyor. Hızlı ve yavaş olmak üzere iki farklı modu olan drone modelinin 80 gram ağırlığı bulunuyor. Oldukça hafif olan drone modelinin bu durumu kimi durumlarda avantaj olarak karşımıza çıkarken kimi zaman ise dezavantaj olarak dönüyor. Son olarak kutudan yedek batarya ile çıkan Tello’nun şarj girişi ise Micro-USB ile sağlanıyor.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir