Kapat
Xiaomi Mi Store Hatay Şubesi Açılıyor!
Haberler 0

Xiaomi Mi Store Hatay Şubesi Açılıyor!

Akıllı telefon dünyasının en çok tercih edilen markalarından bir tanesi olan Xiaomi, geçtiğimiz süreçte Türkiye’deki faaliyetlerine resmi olarak başlamış ve pek çok ilde şubelerini kullanıcılarla buluşturmuştu. Tüm dünyanın COVID-19 hastalığıyla mücadele ettiği bu günlerde çalışmalarına ara vermeyen marka yeni şubesinin haberini verdi; Mi Store Hatay şubesi ile birlikte Akdeniz’deki ilk şubenin geleceği de onaylanmış oldu.

Mi Store Hatay Şubesi Açılıyor!

Xiaomi, Türkiye’de faaliyetlerine hız kesmeden devam ederken İzmir, Konya ve Ankara illerinin ardından yeni mağazanın faaliyete geçeceği il Hatay olarak belirlendi. 2020’nin ilk aylarında ortaya çıkan haberler tüm dünya ile birlikte Türkiye’nin de geçtiği bu sürecin ardından ilk kez gündeme geldi. Palladium AVM içerisinde yer alacak olan Mi Store şubesinin 29 Haziran tarihinde saat 13:00 ile birlikte kapılarını müşterilere açacağı duyuruldu.

Hatay çevresindeki Adana, Osmaniye ve Gaziantep illerinde halen bir Mi Store bulunmaması nedeniyle Hatay şubesine olan talebin yüksek oranda olması tahmin edilirken stratejik açıdan daha büyük iller dururken neden Hatay’ın tercih edildiği ise merak ediliyor. Kullanıcıların Çinli bir markaya alışması ve akıllı telefon gibi teknolojik ürünleri deneyerek satın alması açısından bayiler büyük önem arz ediyor. Aynı zamanda şubelerin açılışlarında uygulanan büyük indirimler kullanıcıların ilgisini çekmeyi de başarıyor.

Konya şubesinin açılışında 153 ürün dağıtılırken telefonlarda yüzde 15, çeşitli ürünlerde ise yüzde 40’a varan indirimler uygulanmıştı. Benzer bir kampanyanın Mi Store Hatay şubesi açılışında da uygulanması olası.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir