Kapat
Yeni Samsung Galaxy S20 Lite Ekimde Sunulabilir!
Haberler 0

Yeni Samsung Galaxy S20 Lite Ekimde Sunulabilir!

Dünyanın en büyük akıllı telefon şirketleri arasında yer alan Samsung Galaxy S20 Lite modelini Ekim ayında kullanıcılara sunabilir. Stratejik bir model olması beklenen ve büyük ilgi çekebilecek yeni modelin detayları yeni yeni gelse de haber oldukça ilginç. Daha önce de gelen haberler ışığında yeni bir S20 modeli görmemiz son derece olası. İşte Samsung Galaxy S20 Lite ile ilgili mevcut detaylar!

Samsung Galaxy S20 Lite Geliyor Olabilir!

Samsung, Ağustos ayı içerisinde yeni amiral gemisi serisi Note’u tanıtmaya hazırlanıyor. Bu yılı oldukça hareketli geçirecek markanın Eylül ayında ise katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Fold 2 ile kullanıcıların karşısına çıkması bekleniyor. Markanın en büyük rakibi Apple, akıllı telefon pazarında uygun fiyatlı modeller ile boy göstermeye başlamışken Samsung’un da bu akıma ayak uydurması ve yeni uygun fiyatlı modellerini sunması gerekiyor. S30 serisinden önceki son model olacak S20 Lite ile birlikte uygun fiyatlı bir akıllı telefon arayanların da etkileyecek bir modelin hazırlıkları devam ediyor.

Samsung Galaxy S20 Lite modelinin teknik özellikleri hakkında henüz pek bir detay bulunmazken akıllı telefonun 128 GB dahili depolama alanına ve Android 10 üzerine inşa edilmiş olan One UI 2.5 ara yüzüne sahip olması bekleniyor. S10 ailesinin uygun fiyatlı modeli S10 Lite’da o günün en yeni işlemcisi Snapdragon 855’i kullanan markanın bu hamleyi devam ettirmesi ile birlikte S20 Lite modelinde de Snapdragon 865’i görmek mümkün duruyor. Yeni modelin teknik özellikleri gibi fiyatı da hala gizliliğini koruyor.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir