Kapat
Android 0

Android için en iyi ücretsiz VPN uygulamaları

Yasaklı veya bölgesel erişime kısıtlı web sitelerine sorunsuz bağlanabilmek isteyenlerce tercih edilen VPN uygulamaları, son dönemde Google Play Store‘da hayli çoğaldı. Normalde ücretle satılan böylesi bir hizmetin bedava olması, zaman zaman akıllara gizlilikle ilgili soru işaretlerini de getirebiliyor. Evet, yayınlanan çoğu tekinsiz uygulama kullanıcıların ağ hareketlerini takip edip bunu paraya dönüştürmenin peşinde. Hal böyle olunca Android için en iyi VPN uygulamalarını liste şeklinde siz değerli takipçilerimizle paylaşmakta fayda görüyoruz.

Aşağıda yer alan uygulamalardan istediğiniz herhangi birini seçip üzerinden bağlantı kurmak istediğiniz ülkeyi seçmeniz yeterli. Daha sonra ücretsiz bir şekilde VPN ağına dahil olup keyifle gezinmeye başlayabilirsiniz. Eğer daha hızlı ve limitsiz bir VPN deneyimi yaşamak istiyorsanız, ekstra ücret ödemeniz gerekebilir.

Opera

Norveçli mühendislerce geliştirilen web tarayıcısı Opera’nın Opera VPN isimli bedava VPN hizmetinden sorunsuz faydalanabilmeniz mümkün. Üstelik bu servis oldukça hızlı! Tek bir dokunuşla VPN özelliğini aktif hale getirebilir, internette istediğiniz gibi sörf yapabilirsiniz.

NordVPN

Dünya çapında 3,533 adet sunucuya sahip olduğunu belirten NordVPN, aynı anda 6 cihazı VPN ağına bağlamanıza imkân veriyor. Ayrıca internetteki hareketlerinizi izlemediği de şirketin verdiği sözler arasında yer alıyor.

F-Secure Freedome VPN

F-Secure, antivirüs kullanıcılarının aşina olduğu bir marka. Şimdilerde VPN sektörüne giren antivirüs yazılımcısı, virüslere karşı gösterdiği üstün başarıyı bu kategoride de sergiliyor.

Birol Çolhan {Birol Çolhan}

Teknoloji, gündem, oyun, mobil ve inceleme alanlarında yabancı ve farklı kaynaklardan aldığı yazıları sitemiz için paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir