Kapat
Acun Ilıcalı Tarafından Exxen Abone Sayısı Açıklandı!
Haberler 0

Acun Ilıcalı Tarafından Exxen Abone Sayısı Açıklandı!

Tüm Türkiye’nin tanıdığı Acun Ilıcalı, yakın tarihte hayata geçirdiği yeni projesi Exxen ile iyisiyle kötüsüyle çokça konuşulmuştu. 1 Ocak’ta yayın hayatına başlayan ve kullanıcılarla buluşan Exxen’in abone sayısı merak edilenler arasındaydı. Acun Ilıcalı tarafından Exxen abone sayısı açıklandı. İşte Exxen’in 3 gün içerisinde elde ettiği abone sayısı!

Acun Ilıcalı’nın geçtiğimiz günlerde kullanıcılar ile buluşan yeni dijital içerik platformu Exxen, daha çıkmadan önce pek çok eleştirinin odağında yer almıştı. Platformun kullanıcılarla buluşmasından sonra da eleştiriler gelmeye devam etti. Konsol kodlarında ortaya çıkan yazılar, kullanıcı sözleşmesindeki bağlantıların Exxen’in rakibi BluTV’ye yönlendirilmesi gibi bazı haklı eleştiriler de yok değildi elbette. Bu kadar eleştiriye rağmen Exxen’in ilk üç gün içerisinde ulaştığı abone sayısı ise oldukça şaşırttı.

Acun Ilıcalı Tarafından Exxen Abone Sayısı Açıklandı!

Acun Ilıcalı, Exxen’in merak edilen abone sayısını 13 milyondan fazla takipçiye sahip Instagram hesabı üzerinden paylaştı. 3 gün içerisinde 500 binden fazla üyeyi geçtiğini belirten Ilıcalı, izleyicilere teşekkür etmeyi de unutmadı. Hala Android uygulaması bulunmayan ve pek çok eleştirinin odağında yer alan bir dijital platform için bu sayı oldukça iyi diyebiliriz.

Dünyanın en büyük medya devlerinden Netflix’in ülkemizdeki kullanıcı sayısı ise 2019 yılı itibariyle 1,5 milyondan fazla olduğunu düşünürsek bu sayının oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Peki siz Exxen hakkında ne düşünüyorsunuz? Exxen’e abone oldunuz mu?

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir