Kapat
Vivo X80 Pro+ Geliyor: İşte O Beklenen Tanıtım Tarihi!
Haberler 0

Vivo X80 Pro+ Geliyor: İşte O Beklenen Tanıtım Tarihi!

Çinli akıllı telefon üreticisi Vivo’nun yeni akıllı telefonu Vivo X80 Pro+ geliyor! İşte merakla beklenilen o tanıtım tarihi!

Vivo’nun X80 serisindeki en güçlü akıllı telefon modeli olacak yeni cihazı X80 Pro+ yakında tanıtılacak. Akıllı telefonun tanıtım tarihi yaklaşırken ortaya yeni bilgiler de çıkmaya devam ediyor. Eylül ayında tanıtılması beklenen cihaz Vivo’nun iddialı modellerinden bir tanesi olacak. Pek, Vivo’nun yeni telefonu X80 Pro+’ın hangi özellikler ile gelmesi bekleniyor? İşte cevabı!

Vivo X80 Pro+ Geliyor!

Eylül ayında tanıtılacağı iddiaları ile gündeme gelen Vivo X8P Pro+’ın 6,8 inç büyüklüğünde 120 Hz tazeleme hızına sahip AMOLED ekran ile gelmesi bekleniyor. Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setini kullanacak cihazda Adreno 730 grafik birimini görmemizse mümkün. Vivo’nun yeni X80 Pro+ akıllı telefonu, X80 ailesinin en güçlü modeli olacak.

Vivo X80 Pro+’ın arka tarafında 50 MP çözünürlüğünde ana, 48 MP çözünürlüğünde Sony IMX598, 50 MP çözünürlüğünde Samsung JN1 ve 50 MP çözünürlüğünde Samsung JN2 kamera bulunacak. Ön tarafta ise 44 MP çözünürlüğünde kamera kullanılacak.

Vivo’nun yeni akıllı telefonu 4700 mAh kapasiteye sahip batarya ile gelecek. 120W hızlı şarjı destekleyen cihaz kısa sürede şarj olma imkânı da sunacağa benziyor. Telefonda 12 GB RAM ve 512 GB depolama alanı bulunacak. X80 Pro+’ın tanıtım tarihi yaklaşırken bu özelliklerin resmi olmadığının da altını çizelim. Tanıtım etkinliğinde farklı özellikler görmek mümkün.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir