Kapat
Xiaomi Mi 12 Lite Türkiye Fiyatı Açıklandı!
Haberler 0

Xiaomi Mi 12 Lite Türkiye Fiyatı Açıklandı!

Xiaomi, mart ayında tanıtılan Mi 12 Lite modelinin Türkiye fiyatını açıkladı. İşte Xiaomi Mi 12 Lite Türkiye Fiyatı!

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi, Türkiye’deki operasyonlarına hız kesmeden devam ediyor. Global pazarda sunmuş olduğu akıllı telefonların önemli bölümünü ülkemizde de satışa çıkarak şirket, şimdi de Mi 12 Lite modelini kullanıcılarla buluşturuyor. Mart ayında tanıtılan Mi 12 serisinin temmuz ayında duyurulan Mi 12 Lite modeli şimdi Türkiye’de satışa çıkıyor. Mi 12 ailesinin uygun fiyatlı modeli olma özelliğini taşıyan Mi 12 Lite, bu özelliğini ülkemiz pazarı için maalesef kullanamıyor. İşte Xiaomi Mi 12 Lite’ın çok tartışılacak Türkiye fiyatı!

Xiaomi Mi 12 Lite Türkiye Fiyatı Açıklandı!

Xiaomi Mi 12 ailesinin uygun fiyatlı üyesi Mi 12 Lite, ülkemizde 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanına sahip tepe sürümü ile satışa sunuluyor. Sadece siyah renk seçeneği ile tercih edebileceğiniz cihazın fiyatı 16.499 TL olarak karşımıza çıkıyor. Mi 12 Lite’ın 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanı ile 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip sürümlerinin ne zaman satışa sunulacağı ise henüz bilinmiyor.

Peki siz Xiaomi’nin uygun fiyatlı akıllı telefonunu ülkemizde 16.499 TL fiyat etiketi ile başarılı olacağını düşünüyor musunuz? Düşüncelerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir