Kapat
Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme Nasıl Yapılır?
Uygulama Çözümleri 0

Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme Nasıl Yapılır?

Hesabınızın kullanıcı ismini değiştirmek istiyor ancak nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz? Snapchat kullanıcı adı değiştirme rehberimiz tam size göre!

Evan Spiegel, Bobby Murphy ve Reggie Brown tarafından geliştirilen popüler mesajlaşma uygulaması Snapchat, kullanıcıların uzun süredir beklediği isim değiştirme özelliğini geçtiğimiz haftalarda kullanıma sundu. Snapchat’in yeni güncellemesi ile birlikte kullanıcılar artık kullanıcı adı değişimi yapabilecekler. Peki, pek çok kişinin merakla beklediği bu özellik nasıl kullanılır? İşte herkesin merak ettiği o sorunun cevabı!

Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme Nasıl Yapılır?

Snapchat, 23 Şubat’ta Android ve iOS platformları için sunmuş olduğu güncelleme ile kullanıcı ismi değiştirme özelliğini yayınladı. Güncelleme ile beraber kullanıcıların mevcut isimlerini yılda bir defaya mahsus değiştirmesine olanak sağlandı. Eski kullanıcı adlarının tekrar kullanılamayacağı için yeni bir isim seçmeden önce dikkat etmekte fayda olduğunun altını çizelim.

  1. Snapchat uygulamasını açın ve hesabınıza giriş yapın.
  2. Ekranın sol üstünde yer alan Bitmojinize tıklayın.
  3. Açılan sayfanın sağ üstünde yer alan Ayarlar kısmına tıklayın.
  4. Hesabım başlığı altında yer alan Kullanıcı Adı kısmına tıklayarak yeni kullanıcı adınızı girin ve onaylayın.

Kullanıcı adı değiştirme işlemi işte bu kadar kolay! Kullanıcı adınızı değiştirirken isminizi yılda sadece bir defa değiştirebileceğinizi ve eski kullanıcı adlarını tekrar kullanamayacağınızı unutmayın.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir