Kapat
Samsung Galaxy S21 FE Basın Görselleri Yayınlandı!
Haberler 0

Samsung Galaxy S21 FE Basın Görselleri Yayınlandı!

Üretimden kaynaklı sorunlar nedeniyle çıkış tarihi ertelenen Samsung Galaxy S21 FE, basın görselleri ile ortaya çıktı. İşte Samsung’un yeni akıllı telefonu!

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden bir tanesi olan Samsung, Galaxy serisi akıllı telefonları ile sektörde büyük bir paya hâkim olmaya devam ediyor. Pek çok elektronik ürün grubunda aktif faaliyet gösteren şirketin en önemli gelir kaynaklarından bir tanesini ise akıllı telefonlar oluşturuyor. Samsung’un akıllı telefonları geçmişte ve bugün pek çok kişi tarafından kullanıldığı gibi, bundan sonra çıkacak modeller de merak edilmeye devam ediyor.

Samsung Galaxy S21 FE Basın Görselleri Yayınlandı!

Samsung’un yakın zaman içerisinde tanıtmaya hazırlandığı akıllı telefon modellerinden bir tanesi de Galaxy S21 FE oluyor. Resmi olmayan görüntüler Galaxy S21 FE’nin tasarımını ve renklerini açıkça gözler önüne seriyor. Siyah, yeşil, beyaz ve mor olmak üzere dört farklı renk seçeneği ile gelecek olan akıllı telefonun önceki modeller gibi oldukça renkli olması bekleniyor. Cihazın tasarımı ise Galaxy S21’e benzeyecek gibi görünüyor.

cache-v2 (720×509)

Galaxy S21 FE’nin ön tarafında nokta formunda bir ön kamera ve arka tarafında ise sol üst köşeye yerleştirilmiş üçlü kamera kurulumu yer alıyor. Ön kameranın çözünürlüğünün 32 MP, ana kameranın çözünürlüğünün ise 12 MP olması bekleniyor. Ekran 6,5 inç büyüklüğünde, 120 Hz tazeleme hızına sahip AMOLED panel kullanırken telefonun gücünü Qualcomm Snapdragon 888 veya Exynos 2100’den alacağını da belirtelim.

Samsung’un yeni akıllı telefonu Galaxy S21 FE’nin 630-720 dolar arasında fiyat etiketi ile satışa sunulması ve tanıtımının ise Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 modelleri ile birlikte Ekim ayında yapılması bekleniyor. Peki siz yeni Galaxy modeli hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir