Kapat
Nintendo Switch OLED ve Metroid Dread Yarın Çıkıyor!
Haberler 0

Nintendo Switch OLED ve Metroid Dread Yarın Çıkıyor!

Yeni 7 inç OLED ekrana sahip Nintendo Switch OLED konsolu, unutulmaz bilim kurgu Metroid serisinin yeni oyunuyla beraber bu hafta tanıtılıyor!

Japonya merkezli video oyunu ve elektronik şirketi Nintendo, Nintendo Switch konsolun yeni serisinin 8 Ekim’de çıkacağını duyurdu. Nintendo Switch OLED ile normal Nintendo Switch konsolu oldukça benzerdir aslında aralarındaki fark ise OLED model olan daha büyük ekran, canlı renkler ve yüksek kontrasta sahip 7 inçlik bir ekranla geliyor. Yeni oyun konsolu, oyuncuların Nintendo Switch kütüphanesinde bulunan oyunları istedikleri zaman istedikleri yerde oynamalarına olanak sağlıyor.

Nintendo Switch OLED ve Metroid Dread Yarın Çıkıyor!

Yeni Nintendo Switchmodeli bizlere sadece 7 inçlik bir OLED ekran sağlamıyor, bunun dışında masaüstü modunu kullananlar için oldukça geniş bir stand, kablolu LAN bağlantısı için yeni bir yuva, 64 GB’lik dahili depolama ve çok gelişmiş bir ses sistemi ile birlikte geliyor. Yeni Nintendo Switch, kutudan çok oyunculu eğlence için paylaşılabilen Joy-Con kumandalarıyla birlikte geliyor ve kendinden önceki modeller gibi oyuncuların TV veya monitör kullanarak oynamasına olanak sağlıyor. Bunların yanı sıra tüm Nintendo Switch modellerinde olduğu gibi her ana eğlencenin tadını çıkartmak için yanınızda kolaylıkla taşınabilme olanağına sahip.

Ancak Nintendo Switch ailesinin yeni üyesi piyasaya tek başına çıkmıyor. Metroid serisinin yeni oyunu olan Metroid Dread ile birlikte çıkıyor. Metroid Dread, gizemli bir yayını araştırmak için yeni bir gezene inerken galaksiler arası ödül avcısı Samus Aran’ı aranal karşılaşıyor ve olay örgüsü bu konu üzerinden devam ediyor. Metroid Dread, hem takipçileri hem de oyunu il defa oynayanlar tarafından oldukça beğenilmesi bekleniyor.

Yeni Nintendo Switch ve Metroid Dread hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi ve görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayınız.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir